Skip to main content

Projektowanie wnętrz biurowych online, projekty wnętrz biurowych online

27 luty 2020

Potrzebujecie projektu wnętrz, szybko rzetelnie i bez absorbowania Waszego czasu?

 

Projektujemy wnętrza biurowe online. Projekt otrzymacie od nas bez wychodzenia z Waszej firmy.

 

Przygotujemy dla Was:

  • jedną lub dwie koncepcje Waszych wnętrz,

  • zaprojektujemy układ funkcjonalny,

  • przygotujemy pełny projekt wnętrz zawierający: rzuty, 3-7 profesjonalnych wizualizacji, rysunki techniczne dotyczące zarówno indywidualnie projektowanych ścian, jak i elementów małej architektury oraz indywidualnie projektowanych mebli,

  • skosztorysujemy całość wyposażenia wnętrz tj. meble. Oświetlenie, wykładziny, wykończenie ścian, dodatki (w cenie projektu), lub na Wasze życzenie oszacujemy całość potrzebnego budżetu zawierając w kosztorysie wszystkie materiały oraz usługi potrzebne do stworzenia gotowych wnętrz łącznie z budowlanymi (opcja odpłatna dodatkowo).

 

Każdy z etapów będziemy konsultować z Wami online, dla Waszej satysfakcji.

 

 

 

Jak pracujemy w systemie online?

 

Prześlij nam zapytanie dotyczące projektu, a w nim najlepiej rysunek płaski Waszych biur. Może to być plik CAD (dwg, dxf, pdf, 3ds, fbx itp.), rzut otrzymany np. od architekta lub developera np. w standardzie pdf) lub nawet skan rysunku odręcznego, byle z naniesionymi oknami, drzwiami i pełnymi wymiarami.

 

My dokonamy wyceny projektu wnętrz i prześlemy Wam ją mailem.

 

W przypadku akceptacji wyceny, zadamy Wam listę pytań dotyczącą:

  • Waszych założeń merytorycznych do projektu, dotyczących specyfiki pracy Twojej firmy, etatyzacji, struktury organizacyjnej, przekroju pracowników etc.

  • Waszych oczekiwań estetycznych od projektu, kolorystyka, stylistyka, lubiane i nielubiane materiały itp.

 

Po wpłaceniu zadatku nie większego niż 30% wartości łącznej projektu, przygotujemy dla Was jedną lub dwie koncepcje Waszych wnętrz i prześlemy je do analizy. Koncepcje będą zawierały moodboard z inspiracjami oraz po maksymalnie dwie wizualizacje ważnych miejsc w Waszych biurach. Będziemy oczekiwać na wszelkie Wasze uwagi i sugestie. Ten etap jest bardzo ważny i rzutuje na całość przyszłego kształtu waszych biur. Nastąpi kilka dni wzajemnych konsultacji mailowych i telefonicznych. Następnie naniesiemy na wybranej koncepcji poprawki i prześlemy Wam ją do zatwierdzenia.

 

Po zatwierdzeniu koncepcji przystąpimy do pracy nad zasadniczą częścią projektu wnętrz. Przygotujemy wizualizacje, do których Wy każdorazowo będziecie mogli wnosić uwagi i poprawki, na zasadach określonych w umowie. Sporządzimy rysunki techniczne podłóg, ścian, które wymagają rozwinięcia (w tym aneksy kuchenne, toalety), elementów małej architektury, mebli indywidualnie projektowanych etc. Do tego otrzymacie wszelkie inne rysunki potrzebne do wykonania Waszej inwestycji.

 

Następnie otrzymacie kosztorys wyposażenia wnętrz w cenach detalicznych. Na wszystkie pozycje, zawarte w kosztorysie, których jesteśmy dystrybutorem otrzymacie atrakcyjne rabaty. Oprócz tego otrzymacie pełne zestawienie dotyczące materiałów wykończeniowych z linkami do sklepów internetowych, które w naszym przekonaniu oferują atrakcyjne ceny. Tu mała uwaga, od żadnych dostawców materiałów wykończeniowych i budowlanych nie pobieramy prowizji, ani tzw. „powykonawczego”. Oczywiście nie będziecie zobligowani do zakupów, czy to w naszej firmie, czy we wskazanych miejscach. Ale uwierzcie nam, że dbamy o Wasze budżety i szukamy oszczędności, przy jednoczesnej dbałości o efekt końcowy Waszej inwestycji. Najprawdopodobniej (tak jest w przeszło 90% przypadków) po próbie indywidualnych poszukiwań przyznacie nam rację i zobaczycie, że proponowane rozwiązania są dla Was atrakcyjne zarówno wizualnie, jak i cenowo.

 

Jeśli jesteście zainteresowani  projektem wnętrz Waszego biura online,
to koniecznie napiszcie do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koncepcję otrzymacie od nas, maksymalnie do tygodnia, od podpisania umowy.

 

Profesjonalny projekt wnętrz biurowych powierzchni w okolicach 1 tysiąca metrów kwadratowych, przy Waszym zaangażowaniu, jesteśmy w stanie wykonać w 30 dni.

 

Projektowanie wnętrz biurowych online da Wam znaczną oszczędność kosztów, czasu oraz pieniędzy.

 

Nasze przykładowe projekty - link do galerii.

 

 

Powiązane wpisy