Skip to main content

Referencje naszych Klientów

Referencje naszych Klientów

„Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie T3 Atelier sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Krakusa 11 w Krakowie za profesjonalne podejście do realizowanego projektu.

Powierzone firmie T3 Atelier prace obejmowały:

- zaprojektowanie wnętrz budynku biurowego o powierzchni około 1100 m2,

 - przygotowanie wizualizacji projektów,

- zrealizowanie zamówień na meble biurowe oraz wykonanie mebli i dekoracji na zamówienie, pod indywidualny projekt,

- nadzór nad wykonywanymi pracami i dokonanie ostatecznych poprawek.

Projekt odpowiadał na potrzeby pracowników Fundacji WWF Polska. W trakcie realizacji projektu pracownicy T3 Atelier byli otwarci na dyskusję, a pracownicy Fundacji mieli możliwość wymiany opinii, zadawania pytań oraz otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Wysoki poziom kultury i profesjonalizm w podejściu do potrzeb Fundacji sprawia, że z przyjemnością polecamy firmę T3 Atelier, jako godnego zaufania partnera.”

Fundacja WWF Polska

„Firma T3 Atelier spółka z o.o. w roku 2018 wykonała projekt wnętrz naszego biurowca w Łosicach o powierzchni łącznej przeszło 600 m2. W ramach projektu wykonano projekty wnętrz przestrzeni biurowych, konferencyjnych, gabinetowych, a także recepcji, ciągów komunikacyjnych, części socjalnych oraz toalet. SW wykonywanej pracy wykazała się kreatywnością, dużym poczuciem estetyki oraz podejściem do inwestycji odpowiadającym naszym potrzebom. W trakcie realizacji i nadzoru wykazała się rzetelnością oraz elastycznością w celu osiągnięcia, jak najlepszego efektu dla inwestora. Wszelkie ewentualne rozbieżności i poprawki były realizowane na korzyść inwestora, czyli naszą, z dbałością o finalny cel naszej inwestycji.

Dzięki dobrej współpracy poleciliśmy już tą firmę dwóm następnym inwestorom.

KGH Polska sp. z o.o.

„Polecamy firmę T3 Atelier sp. z o.o., jako rzetelnego partnera przy projektowaniu wnętrz biurowych. Współpraca obejmowała projekt wnętrz naszego biura w Krakowie o powierzchni łącznej przeszło 800 m2. W ramach projektu wykonano projekty wnętrz przestrzeni biurowych, konferencyjnych, gabinetowych, a także recepcji, ciągów komunikacyjnych oraz części socjalnych. Architekci wykazali się wielką rzetelnością, dokładnością i sumiennością w realizacji zadań projektowych. Projekt został wykonany terminowo i w najwyższym standardzie. W trakcie realizacji uzyskaliśmy wsparcie T3 Atelier w każdej sprawie.

Powyższe cechy sprawiły, że współpraca i realizacja przebiegały bez zakłóceń, a wysokiej jakości design został połączony z funkcjonalnością.”

Yggdrasil Polska sp. z o.o.

Jesteśmy BARDZO zadowoleni i dziękujemy za kolejną bardzo miłą współpracę 😊

Evtrad

„Stworzyć miejsce dla ludzi młodych, radosnych i jednocześnie mocno zaangażowanych w pracę i rozwój firmy. Połączyć techniczną pracę informatyka z niemal domowym wnętrzem, momentami balansując pomiędzy zabawą, a innowacyjną techniką.

Stworzyć miejsce przyjazne ludziom, w którym chętnie będą przebywać w tygodniu i do którego sami przyjadą, przez nikogo nie zmuszani, w sobotę lub niedzielę. Miejsce, w którym będzie się harmonijnie przenikać także ich życie prywatne i zawodowe. Trudne zadanie, postawione przez firmę Codewise z Krakowa przed zespołem projektowym z firmy Make It Yours z Krakowa i firmami wykonawczymi T3 Atelier i Vitra Polska.

„Skupiamy dużą uwagę nie tylko na naszej pracy, ale na całym jej środowisku. Środowisku pracy, w którym nikt nie musi nadzorować kreatywnej pracy informatyka, handlowca, czy supportu. W krakowskiej, dość szczególnej lokalizacji, na rynku, na którym występuje duża ilość firm IT, chcemy aby z nami pracowali wybitni i najlepsi. Muszą się z nami i u nas czuć doskonale. Nie pozwolę, aby ktoś stresował się w niedzielę tym, że musi przyjść do pracy w poniedziałek. Traktuję wszystkich w Codewise, tak jak ja chciałbym być traktowany. To jest biuro, w jakim ja chciałbym pracować.” - mówi Robert Gryn CEO, Codewise sp. z o.o.

Na powierzchni 2000 m2 architekci stworzyli miejsce pracy dla ok. 150 osób, w systemie biura open space, podzielonego na zespoły ażurowymi meblami z roślinnością. Daje to komfort pracy z zachowaniem otwartości całości wnętrz. Dziewięć sal konferencyjnych z artystycznie malowanymi ścianami i zaprojektowanymi przez grafików tapetami, z motywami charakterystycznymi dla Krakowa z lekką nutą industrializmu, różni się pomiędzy sobą zarówno w zakresie wystroju, mebli jak i oświetlenia. Luksusowo wyposażone kantyny z mocnymi elementami natury służą pracownikom nie tylko jako miejsce posiłków, a także jako sale spotkań i większych mitingów. Relaksować można się w brainstorm wpisanych w przestrzeń open space, w doskonale wyposażonym game room, czy w idealnie wyciszonym pokoju muzycznym. Dla zdrowia i kondycji można spędzić czas pod okiem trenera na profesjonalnej siłowni, w sali jogi, czy umówić się na dowolną godzinę z fizjoterapeutą, na masaż zdrowotno-relaksacyjny. Wszystko w ramach 2000 m2 przestrzeni oddanej do pełnej dyspozycji pracownikom. Przestrzeni, która cieszy ludzi na co dzień, a miejsca takie jak siłownia, czy pokój muzyczny przyciągają ich nawet w weekendy.

„Zadanie to byłoby niewykonalne, gdyby nie inwestor – Robert i jego konsekwencja w działaniu. Nie oszczędzał on środków na najlepsze, ergonomiczne wyposażenie, najwyższej jakości meble i oświetlenie, oraz wyposażenie dodatkowe, jak sprzęt muzyczny, profesjonalne wyposażenie siłowni, pokoju masażu, a także doskonałe materiały użyte podczas realizacji. Ponadstandardowe zaangażowanie finansowe inwestora, plus jego chęć stworzenia miejsca niezwykłego i jego osobiste zaangażowanie w tworzenie tej luksusowej przestrzeni pracy, oraz nasze możliwości realizacyjne pozwoliły na jego powstanie.” - ocenia Jan Totoń z T3 Atelier.

Dzięki zespołowej pracy inwestora, architektów i wykonawców w Krakowie powstało jedno z najbardziej przyjaznych pracownikowi biur w Europie.

Codewise sp. z o.o. - materiał prasowy, który ukazał się na krajowych i zagranicznych portalach architektonicznych

„Specyficzny sklep, czy raczej studio, dla osób szukających niebanalnych rozwiązań, ceniących design na najwyższym poziomie i lubiących gustownie kształtować swoje otoczenie."

Klient prywatny Google

„Niniejszym listem mamy przyjemność zarekomendować Państwu firmę T3 Atelier sp. z o.o.. Firma ta w okresie marzec-sierpień 2015 roku wyposażała pomieszczenia gabinetowe, konferencyjne i biurowe w naszej siedzibie, w Bielsku-Białej.

Polecamy firmę T3 Atelier, jako godnego zaufania, kompetentnego partnera, który świadczy usługi rzetelnie i fachowo. Na podkreślenie zasługuje współpraca z Panią Beatą Adamczyk, która pomogła nam wybrać z bogatej oferty meble, które najlepiej pasowały do naszego obiektu.

Potwierdzamy, że dostarczone meble oraz wykonane prace montażowe odznaczają się wysoką jakością i są zgodne z naszymi oczekiwaniami."

Mdm'nt sp. z o.o.

„Jest super i także pięknie dziękuję za współpracę. Jak najbardziej, jak będzie szykował się remont i rozbudowa kancelarii, to na pewno wiem gdzie trafić po kolejne elementy wyposażenia :)"

Prawnik, Właściciel Kancelarii – Kraków

„Firma T3 Atelier dostarczyła na nasze zamówienie meble do aranżacji pomieszczeń biurowych, mieszczących się w Krakowie, przy ul. Armii Krajowej 28. Zakres zamówienia obejmował sofy marki Noti oraz stoliki Balma, a także zestaw mebli drewnianych (gabinetowych) do pokoju spotkań. 

Jakość wszystkich dostarczonych elementów jest bardzo wysoka, meble dopracowane są w szczegółach i robią duże wrażenie zarówno na pracownikach, jak i gościach odwiedzających naszą firmę. Zamówienie zostało dostarczone w ustalonym wcześniej terminie, załatwienie kwestii finansowo-księgowych również odbyło się bez najmniejszego problemu. Podczas naszej wizyty w salonie T3 Atelier w Krakowie pani konsultant bardzo aktywnie wspierała nas w wyborze opcjonalnych mebli, kolorów i materiałów.

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę T3 Atelier, jako rzetelnych wykonawców oraz partnerów w realizacji projektów aranżacji wnętrz.”

Schibsted Tech Polska sp. z o.o.

„Design, design, design! To miejsce dla ludzi wymagających."

Klient prywatny – Google

„Bardzo klimatyczne miejsce z fantastycznymi meblami i lampami.”

Architekt – Kraków

„Firma T3 Atelier z siedzibą w Krakowie wyposażała nasze biura w 2015 roku. Dostarczone przez nią meble są bardzo dobrej jakości, trwałe i estetyczne. Wszelkie prace związane z transportem i montażem przebiegały bezproblemowo.

Możemy polecić innym firmę T3 Atelier, jako wiarygodnego partnera.”

Cherry Polska sp. z o.o.

„T3 Atelier, to jedna tych firm, na która można liczyć. Współpraca przy małych, ale również przy dużych projektach jest w pełni profesjonalna. Jako biuro projektowe SARNA ARCHITEKCI zrealizowaliśmy wspólnie z T3 ATELIER kilka projektów aranżacji wnętrz dla wymagających korporacyjnych klientów z pełnym sukcesem. Z pewnością będą kolejne.”

Sarna Architekci – Facebook

„Profesjonalna obsługa klienta i świetnie wykwalifikowana kadra. Polecam!”

Klient prywatny – Facebook

„Kreatywny i bardzo pomocny zespół, jako jedyni dali radę sprostać naszym oczekiwaniom 🙂 Polecam T3”

Klient prywatny – Google