Praca project manager - doradca klienta, w T3 Atelier

Oczekujesz zmiany? Masz doświadczenie w branży inwestycyjnej i sprzedaży B2B?
Szukasz pracy dającej swobodę działania, w której zostanie doceniona Twoja inwencja i zaangażowanie?

Chcesz stabilnej, dobrej pracy, w fajnym zespole, ciekawych biurach i w otoczeniu pięknych przedmiotów?
Pracy w której każdy dzień będzie inny, przynoszący nowe wyzwania i nowe kontakty.

Jesteś nastawiony na osobisty i finansowy sukces.
I co ważne chcesz zarabiać prawdziwe pieniądze, za prawdziwą pracę.
Nie interesuje Cię "stypendium" czy minimalizm finansowy?
Dołącz do nas.

Posiadamy dwa wolne miejsca pracy na stanowisku, project manager - doradca klienta w Krakowie oraz project manager - doradca klienta w Katowicach.
Firma zajmuje się wyposażeniem i projektowaniem wnętrz, współpracująca z najlepszymi producentami w Polsce i Europie. Działa w segmencie wnętrz komercyjnych (B2B).

Oczekiwania od kandydata na stanowisko project manager - doradca klienta, miasto Kraków i Katowice:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie w branży inwestycyjne i sprzedaży B2B,
  • swobodna praca na komputerze, w tym znajomość pakietu office,
  • zainteresowanie wnętrzami, trendami wnętrzarskimi, designem,
  • język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • prawo jazdy,
  • znajomość branży wyposażenia wnętrz oraz zainteresowanie designem będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie klientów B2B,
  • wspólna praca z naszym zespołem projektowym nad nowymi projektami wnętrz,
  • doradztwo w zakresie wyposażenia wnętrz komercyjnych,
  • współpraca z pracowniami architektonicznymi,
  • współpraca z developerami i zarządcami budynków.

Dokumenty aplikacyjne:

  • CV,
  • list motywacyjny.

Oferujemy:

  • stałą, ciekawą pracę w firmie, która współpracuje z najlepszymi producentami mebli, lamp i akcesoriów w Polsce i Europie,
  • uczciwe, partnerskie podejście do każdego pracownika,
  • pracę w niedużym i zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju, szkolenia, udziały w targach etc.,
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami, bez górnych limitów.

Gwarantujemy pełną dyskrecję zgłaszanych aplikacji. Doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz i sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem.