Wybierz swoje meble pracownicze i gabinetowe.

Wybierz swoje meble pracownicze i gabinetowe.

Cena za projekt wnętrz może być bardzo zróżnicowana, największy wpływ na cenę ma zakres jaki będzie obejmować usługa.

Najbardziej podstawowym zakresem usług jest space plan. W trakcie opracowania space planu przygotowywany jest plan aranżowanej powierzchni w postaci rzutów z góry z zaprojektowanym układem funkcjonalnym pomieszczeń uwzględniającym umeblowanie zgodne z zasadami ergonomii oraz przepisami prawa.
Do tego mogą zostać wykonane dwie lub trzy wizualizacje wybranych pomieszczeń, które przybliżą wygląd aranżowanych wnętrz.

spaceplan
wizualizacja_wnetrz_biurowych_cena

Cena przygotowania space planu przez architekta wnętrz wynosi od 5,00 do 15,00 PLN /m2, jest indywidualnie ustalany i może być zależny od zakupu wyposażenia.

Szerszy zakres obejmuje kompleksowy projekt wnętrz. Cena za pracę projektanta wnętrz w takim przypadku to od 45,00 do 120,00 PLN /m2 jest ona indywidualnie ustalana w zależności od wycenianego projektu. Cena może ulec obniżeniu jeśli w ramach kompleksowego projektu wnętrz klient zdecyduję się także na zakup wyposażenia.

W zakres usługi kompleksowego projektu wnętrz wchodzą:

- Koncepcja wnętrz, jest ona przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta, zazwyczaj w ramach projektu przygotowywane są dwie lub trzy koncepcje, prezentowana w formie moodboardów (tablic poglądowych, pokazujących proponowaną kolorystykę i rozwiązania),

- Następnie powstaje pełny projekt wnętrz tworzony na bazie zatwierdzonej przez klienta koncepcji, W jego skład wchodzą rzuty z góry, wizualizacje (standardowo od 7 do 10 wizualizacji). Zawiera także wszystkie rysunki branżowe (elektryczny, wod-kan., klimatyzacja, ppoż.), a także wszelkie konieczne rysunki wykonawcze, (jeśli klient jest gotowy zapłacić wyższą cenę projekt może być uzupełniony przez wirtualne biuro stworzone w 3D),

- W cenie projektu zawarty jest też nadzór nad pracami w trakcie realizacji kompleksowego projektu wnętrz.

Obecnie gdy większość firm próbuję przystosować swoje biuro do nowej rzeczywistości i zmian jakie w pracy biurowej zaszły, dla takich firm atrakcyjna może być oferta kompleksowego refreshu biura. Cena usług projektanta wnętrz w takim przypadku wynosi od 30,00 do 100,00 PLN /m2, jest indywidualnie ustalany i może być zależny od zakupu wyposażenia.

Refresh przestrzeni biurowej zawiera:

- koncepcję wnętrz przestrzeni biurowej,
- wytyczne dotyczące zmian,
- założenia budżetowe proponowanych zmian.

Montaż mebli i inne pracę związane z realizacją założenie refreshu powierzchni biurowej możemy dokonać także godzinach popołudniowych lub w weekendy, tak by nie zakłócać pracy firmy.

refresh_biura

Najbardziej rozbudowaną opcją jest Fit out czyli kompleksowe wyposażenie wnętrz biurowych zawierające w swoim zakresie space plan, indywidualny projekt wnętrz, oraz pełne wyposażenie biura (podłogi, sufity, ściany, meble, oświetlenie oraz każde inne konieczne wyposażenie).

Fit out zawiera:

-dwie lub trzy koncepcję projektowanej przestrzeni,
-kompleksowy projekt wnętrz,
-dostawę mebli, wykładzin, lamp, sufitów, oświetlenia, oraz wszelkich innych elementów wyposażenia wnętrz (bez komputerów i innego wyposażenia IT),
-montaże dostarczonego wyposażenia,
-prace budowlane (malowania, tapetowania, ścianki GK, montaże drzwi wewnętrznych, ścianek przeszklonych, ścian jezdnych, położenie płytek, montaże armatury, instalacja elektryczna etc.),
-nadzór oraz koordynacja prowadzonych prac,
-wszelkie inne prace konieczne w celu realizacji kompleksowego wyposażenia wnętrz.

W tym przypadku cena projektu wnętrz wraz kompleksowym wyposażeniem biura jest każdorazowo indywidualnie ustalana z klientem.

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katowice
ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Warszawa
ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2023 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu