Ceny projektowania wnętrz

Ceny projektowania wnętrz.

Cena za projekt wnętrz może być bardzo zróżnicowana, największy wpływ na cenę ma zakres jaki będzie obejmować usługa.

Najbardziej podstawowym zakresem usług jest space plan. W trakcie opracowania space planu przygotowywany jest plan aranżowanej powierzchni w postaci rzutów z góry z zaprojektowanym układem funkcjonalnym pomieszczeń uwzględniającym umeblowanie zgodne z zasadami ergonomii oraz przepisami prawa.
Do tego mogą zostać wykonane dwie lub trzy wizualizacje wybranych pomieszczeń, które przybliżą wygląd aranżowanych wnętrz.

spaceplan
wizualizacja_wnetrz_biurowych_cena

Cena przygotowania space planu przez architekta wnętrz wynosi od 5,00 do 15,00 PLN /m2, jest indywidualnie ustalany i może być zależny od zakupu wyposażenia.

Szerszy zakres obejmuje kompleksowy projekt wnętrz. Cena za pracę projektanta wnętrz w takim przypadku to od 45,00 do 120,00 PLN /m2 jest ona indywidualnie ustalana w zależności od wycenianego projektu. Cena może ulec obniżeniu jeśli w ramach kompleksowego projektu wnętrz klient zdecyduję się także na zakup wyposażenia.

W zakres usługi kompleksowego projektu wnętrz wchodzą:

- Koncepcja wnętrz, jest ona przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta, zazwyczaj w ramach projektu przygotowywane są dwie lub trzy koncepcje, prezentowana w formie moodboardów (tablic poglądowych, pokazujących proponowaną kolorystykę i rozwiązania),

- Następnie powstaje pełny projekt wnętrz tworzony na bazie zatwierdzonej przez klienta koncepcji, W jego skład wchodzą rzuty z góry, wizualizacje (standardowo od 7 do 10 wizualizacji). Zawiera także wszystkie rysunki branżowe (elektryczny, wod-kan., klimatyzacja, ppoż.), a także wszelkie konieczne rysunki wykonawcze, (jeśli klient jest gotowy zapłacić wyższą cenę projekt może być uzupełniony przez wirtualne biuro stworzone w 3D),

- W cenie projektu zawarty jest też nadzór nad pracami w trakcie realizacji kompleksowego projektu wnętrz.

Obecnie gdy większość firm próbuję przystosować swoje biuro do nowej rzeczywistości i zmian jakie w pracy biurowej zaszły, dla takich firm atrakcyjna może być oferta kompleksowego refreshu biura. Cena usług projektanta wnętrz w takim przypadku wynosi od 30,00 do 100,00 PLN /m2, jest indywidualnie ustalany i może być zależny od zakupu wyposażenia.
Refresh przestrzeni biurowej zawiera:
koncepcję wnętrz przestrzeni biurowej,
wytyczne dotyczące zmian,
założenia budżetowe proponowanych zmian.
Montaż mebli i inne pracę związane z realizacją założenie refreshu powierzchni biurowej możemy dokonać także godzinach popołudniowych lub w weekendy, tak by nie zakłócać pracy firmy.

refresh_biura

 

Najbardziej rozbudowaną opcją jest Fit out czyli kompleksowe wyposażenie wnętrz biurowych zawierające w swoim zakresie space plan, indywidualny projekt wnętrz, oraz pełne wyposażenie biura (podłogi, sufity, ściany, meble, oświetlenie oraz każde inne konieczne wyposażenie).

Fit out zawiera:
-dwie lub trzy koncepcję projektowanej przestrzeni,
-kompleksowy projekt wnętrz,
-dostawę mebli, wykładzin, lamp, sufitów, oświetlenia, oraz wszelkich innych elementów wyposażenia wnętrz (bez komputerów i innego wyposażenia IT),
-montaże dostarczonego wyposażenia,
-prace budowlane (malowania, tapetowania, ścianki GK, montaże drzwi wewnętrznych, ścianek przeszklonych, ścian jezdnych, położenie płytek, montaże armatury, instalacja elektryczna etc.),-
-nadzór oraz koordynacja prowadzonych prac,
-wszelkie inne prace konieczne w celu realizacji kompleksowego wyposażenia wnętrz.
W tym przypadku cena projektu wnętrz wraz kompleksowym wyposażeniem biura jest każdorazowo indywidualnie ustalana z klientem.

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2022 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu