Zakres usług, kompleksowe projekty wnętrz

Kompleksowe projekty wnętrz

 

Zakres naszych usług – kompleksowe projektowanie wnętrz

Potrzebujesz zaprojektować swoją powierzchnie biurową? Możemy pomóc kompleksowo zaprojektować i wyposażyć Twoje biuro. Mamy doświadczenie w projektowaniu i wyposażaniu biur na terenie całego kraju. Mamy w sowim portfolio zaprojektowanie biur zarówno w największych miastach w Polsce, jak Warszawa, Kraków czy Katowice, ale też pracę nad projektami w bardzo odległych krajach, jak Liberia w Afryce.

Projekt biura - Kraków

Projekt biura w Krakowie

Projekt wnętrza firmy gamingowej Kraków

Projekt luksusowego gabinetu - Warszawa

Projekt biura w Warszawie

Projekt luksusowego gabinetu w Warszawie

Nasza współpraca zacząć się może już na etapie space planu, gdzie projekt rozpoczyna się od stworzenia aranżacji wnętrza w postaci rzutu z góry, pokazującego rozmieszczenie wszystkich mebli. Jednak dla klientów potrzebujących bardziej zindywidualizowanego podejścia i chcących dla swojego budynku lub biura wyjątkowego, unikalnego projektu wnętrz oferujemy dużo bardziej kompleksowe podejście.

 

Co zawiera kompleksowy projekt biura?

Oprócz zawartości space planu, przygotowujemy dwie lub trzy koncepcje, które zostaną przygotowane dla Państwa indywidualnie w postaci moodboardu czyli tablicy inspiracji, która zawierać będzie proponowane dla Państwa rozwiązania, kolorystykę, przykładowe meble itp.

moodboard - projekt wnętrz
Moodboard _ projekt wnętrz

Następnie na podstawie wybranej koncepcji oprócz rzutu z góry powstaną wizualizacje wybranych pomieszczeń. Standardowy projekt wnętrz biurowych to od siedmiu do dziesięciu takich wizualizacji. Do projektu dołączone zostaną dla Państwa wszystkie rysunki branżowe oraz wszelkie niezbędne, wchodzące w skład projektu rysunki wykonawcze.

Jako dodatkowa płatna opcja kompleksowy projekt powierzchni biurowych może być także przedstawiony jako wirtualne biuro 3D (cała powierzchnia biura lub tylko wybrane przez Państwa wnętrza)
Oferujemy indywidualne rozwiązania projektowe w zakresie wystroju całości pomieszczeń, ściany, podłogi, sufity (tapety, wykładziny, podłogi drewniane, winylowe, płytki ceramiczne) a także wyposażenia (meble, oświetlenie, tkaniny, dodatki oraz akcesoria).
Oferujemy także nadzór nad pracami w czasie realizacji projektu wnętrz.

W poniższym linku możecie Państwo zobaczyć projekt biura w Warszawie, który wykonaliśmy dla fundacji WWF.

W następnym etapie, dostarczamy dla państwa wybrane wyposażenie zarówno wykładziny, tapety, meble czy oświetlenie z wielu polskich i europejskich renomowanych fabryk jak i również zaprojektowane specjalnie do Państwa biura meble produkowane na indywidualne zamówienie, które pozwolą wyróżnić Państwa biuro na przykład dedykowaną do niego ladą recepcyjną, lub okładzinami ściennymi z paneli drewnianych.

W ramach naszych usług świadczymy też montaż mebli, który wykonana doświadczona współpracująca z nami od lat wyspecjalizowana ekipa montażowa.

W tej galerii prezentujemy projekt biura w Krakowie, które wyposażaliśmy.

W ramach naszych projektów możemy zaoferować Państwu także refresh już istniejących wnętrz. W projektowaniu nowoczesnych wnętrz zaszły duże zmiany i możemy pomóc Państwu przejść przez nie i sprawić by Państwa biuro było gotowe na wyzwania jakie obecne czasy postawiły przed osobami zarządzającymi firmami i powierzchniami biurowymi. Jednym z takich wyzwań jest zaprojektowanie biur hybrydowych. Więcej o projektowaniu nowoczesnych biur i pracy w biurach hybrydowych możecie Państwo przeczytać tutaj

Projektowanie biura powinno być procesem, w którym we współpracy pomiędzy projektantem wnętrz, a klientem powstanie wnętrze, funkcjonalne i ładne.

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2022 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu