Skip to main content

Polskie meble do biur

Polska to kraj w którym powstaje znaczny procent wszystkich produkowanych w Europie mebli, także mebli biurowych.

W T3 Atelier projektujemy i wyposażamy biura w oparciu o najlepsze polskie marki, które podążają za trendami i dostarczają nowoczesne, ergonomiczne meble do biur najwyższej jakości. W następnych akapitach przybliżymy Państwu tych producentów i ich meble.

Fabryka mebli Balma

Podpoznańska fabryka mebli biurowych Balma to brand, którego na rynku projektowania wnętrz biurowych nie trzeba nikomu przedstawiać. Czterdziestoletnie doświadczenie na rynku sprawia, że firma Balma rozwijała się wraz z rynkiem meblowym w Polsce i na świecie, zawsze starając się być na bieżąco z trendami i innowacjami.

Jednym z flagowych produktów Balmy jest system MULTIBASE. Jest to kolekcja biurek pracowniczych o wyjątkowo funkcjonalnej konstrukcji. Biurka z systemu MULTIBASE można bardzo łatwo rozbudowywać i przekonfigurowywać tworząc w zależności od potrzeb jedno lub wieloosobowe stanowiska pracy. Wiele rodzajów nóg łączy wspólny sposób montażu blatów przez co kolekcja jest bardzo uniwersalna. Biurka wyposażone są w mechanizm przesuwania blatów, tak by można było łatwo sięgać do kanału kablowego zarówno w biurkach pojedynczych, jak i podwójnych. Kolekcję biurek można uzupełnić równie uniwersalną kolekcją kontenerów pracowniczych.

Oprócz zwykłych biurek pracowniczych, Balma posiada w swojej ofercie również biurka i stoły regulowane elektrycznie pozwalające na ergonomiczną, komfortową pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.

meble_pracownicze_biurka_regulowane_biurka_pracownicze
Balma plus biurka regulowane elektrycznie

Meble do biura to nie tylko biurka i kontenery. Ciekawą pozycją w ofercie fabryki mebli biurowych Balma są modułowe regał STEPPS oraz kwietniki Floo. Pozwalają one funkcjonalnie podzielić przestrzeń w biurze jednocześnie stanowiąc jednocześnie alternatywę dla zwykłych szaf i być sposobem na wyeksponowanie biurowej roślinności.

kwietniki_do_biur_meble_biurowe_balma
kwietniki_do_biur_meble_biurowe_balma

Do tego wśród mebli Balma znajdziemy ciekawe stoły konferencyjne jak z te z nowych kolekcji GRAVOS i DEMINO czy meble gabinetowe z klasycznej kolekcji OSTIN lub kolekcji XEON o oryginalnym designie.

Stoły konferencyjne do biur Balma
Wuteh meble gabinetowe polskiej produkcji

MARO Office Furniture

MARO to również firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji mebli do biur. Również w tej firmie znajdziemy bardzo kompleksową ofertę, pozwalającą dobrać meble biurowe do różnych pomieszczeń i indywidualnych potrzeb.

Oferta pracowniczych mebli do biura jest wszechstronna i składa się z kilku rodzin różniących się przede wszystkim zastosowanymi stelażami, są tu zarówno biurka na profilach metalowych jak i drewnianych.

meble_do_biura_biurka_Maro
meble_do_biura_biurka_Maro

Nowoczesne meble do biur w ofercie MARO reprezentują biurka z regulacją wysokości Lano-E oraz bardzo uniwersalna kolekcja mebli mobilnych WARIANT, mamy tu biurka na kółkach w tym także o regulowanej wysokości, różnego rodzaju, ścianki, tablice, szafki modułowe, stojaki TV. Pozwala to na niesamowici łatwe konfigurowanie komfortowych przestrzeni biurowych, w zależności od potrzeb jakie zaistnieją w danej chwili.

nowoczesne_meble_do_biur_Maro
nowoczesne_meble_do_biur_Maro

Również wśród mebli gabinetowych w ofercie MARO znajdziemy, meble o zróżnicowanym designie.

Przykładem niech będzie kolekcja Ario, jest to jeden z flagowych produktów MARO. Ario są meblami bardzo ekskluzywnymi z bogatą stylistyką, łączącą ze sobą bogactwo szlachetnych materiałów, wysoką jakość oraz ergonomię użytkowania. Wśród wykorzystanych materiałów znajdziemy zarówno polerowany kamień, drewno, szczotkowane aluminium a także skórę.

meble_gabinetowe_maro_meble_do_biur
meble_gabinetowe_maro_meble_do_biur

Fabryka mebli WUTEH.

Kolejna polska fabryka to mieszczący się w Toruniu WUTEH. To kolejny brand, który jest dobrze znany w Polsce, ale także wielu krajach w Europie. Tradycja firmy sięga lat sześćdziesiątych a ja w obecnej formie WUTEH działa już od początku lat dziewiędziesiątych i ma bardzo szeroką, uniwersalną ofertę nowoczesnych mebli biurowych. Oferta pozwala dobrać meble do biur tak, by dopasować je idealnie do indywidualnych potrzeb klienta. Na słowa office furniture, myślimy głównie o rzędach jednakowych biurek, czy szaf, ale nowoczesne meble biurowe to dużo więcej, od lad recepcyjnych, przez meble gabinetowe i stoły konferencyjne aż po meble do przestrzeni wspólnych.

Zaczynając od recepcji które swoim wyglądem powinny stanowić wizytówkę siedziby firmy, w ofercie toruńskiej fabryki znajdziemy zarówno lady o klasycznym designie z rodzin Terra, Vega, Libra jak i nowoczesnym jak Diamond, Illusion, Block. Tam gdzie potrzeba dużą modułową ladę świetnie odnajdą się lady z kolekcji Linus i Vega.

meble_gabinetowe_maro_meble_do_biur
meble_gabinetowe_maro_meble_do_biur

Kolejnymi pomieszczeniami gdzie meble do biur pełnią nie tylko funkcje użytkową, ale też reprezentacyjną to sale konferencyjne i gabinety prezesów. Również tutaj znajdziemy zarówno meble o nowoczesnym designie jak i bardziej klasyczne kolekcje.

Wuteh_meble_do_biura_gabinety
Wuteh_meble_do_biura_gabinety

Oczywiście również wśród typowo pracowniczych mebli do biur znajdziemy wiele ciekawych propozycji od uniwersalnych kolekcji jak Nomo czy Komo do kolekcji BALWOO na nogach drewnianych.

W dobie coraz bardziej powszechnych coworkingów i Hot-desków potrzeba również nowoczesnych mebli biurowych, odpowiedzią na te potrzeby są biurka z elektryczną regulacją wysokości z kolekcji SELKO oraz SKY.

Wuteh_meble_do_biura_gabinety
Wuteh_meble_do_biura_gabinety

Pokazane systemy i meble do biur to tylko wybrane przykłady z spośród kompleksowej oferty wspomnianych producentów, a każdy z nich to gwarancja wysokiej jakości samego produktu, jak i wszystkich wykorzystanych do jego produkcji materiałów. My że swojej strony chętnie pomożemy dobrać odpowiednie produkty do Państwa biura, tak by urządzić je ergonomicznie, a zarazem w dobrej cenie. Jeśli potrzebują Państwo naszej pomocy przy urządzaniu biura zapraszamy do kontaktu.