Firma

 

Kreujemy inspirującą przestrzeń życia i pracy

 

T3 Atelier to firma, która świadczy usługi w zakresie projektowania wnętrz biurowych, doradztwa w zakresie wyposażenia wnętrz,  dostaw i serwisu wyposażenia meblowego, oświetlenia i wykładzin do biur firm, instytucji oraz wszelkich innych miejsc, w których istnieje potrzeba stworzenia stanowiska pracy biurowej. Nasza oferta została wybrana dzięki wieloletniemu doświadczeniu w urządzaniu stanowisk pracy, gabinetów, sal konferencyjnych, recepcji, stref wypoczynkowych, cafeterii i wielu innych.

 

Meble biurowe stanowią trzon naszej oferty. W tym zakresie współpracujemy z kilkoma światowymi producentami czyli szwajcarską Vitrą i włoską firmą Fantoni. oraz IVM, a także hiszpańską firmą Aridi. Rozwiązania tych firm to wyjście poza ramy w tradycyjnym sposobie myślenia o powierzchni biurowej. To wytyczanie nowych kierunków w zakresie specyfiki pracy, zagospodarowania biur i ergonomii. Polscy producenci w naszej ofercie to najlepszy wybór ze wszystkich polskich fabryk. Balma to najlepszy i najbardziej kreatywny producent doskonałej jakości mebli biurowych, wielokrotnie nagradzany łącznie z nagrodą Red Dot. MyTree zaś poza świetną jakością, bardzo ciekawym designem, ma także do zaoferowania mobilność i otwartość na rozwiązania indywidualne. To wzajemnie uzupełniający się duet producentów, z którym pracując nie boimy się żadnego zadania. Wuteh to zaś producent z kilkudziesięcioletnią tradycją, który doskonale łączy jakość z ekonomią, uzyskując dobre produkty w bardzo dobrych cenach.

 

Krzesła i fotele, jako najważniejszy element stanowiska pracy nie mogą być przypadkowe. Dlatego też w naszej ofercie dobraliśmy produkty tak, aby oferować tylko rozwiązania sprawdzone, trwałe i zdrowe dla użytkownika. Vitra w zakresie krzeseł i foteli biurowych to zarówno klasyka designu jak i nowoczesność podparta badaniami w zakresie medycyny i ergonomii – to wybór doskonały. Klober, to bardzo dobry niemiecki producent krzeseł charakteryzujących się wytrzymałością i ergonomią. Interstuhl to niemiecka firma produkująca produkty z wysokiej półki. Rzetelnosć i jakosć wykonania tych produktów pozwalają na ich 10-letnią gwarancję.  Profim to najlepszy polski producent krzeseł biurowych - solidne, dobrze zaprojektowane krzesła są wizytówką tej firmy. Z oferty świetnej, polskiej firmy Noti do biur dostarczymy Państwu doskonałe fotele i sofy, zagospodarowując nimi strefy wypoczynku i recepcji. Dla najbardziej wymagających klientów przestrzenie wypoczynkowe wyposażymy w wysmakowane, luksusowe fotele i sofy firm Vitra, Viccabre i Muuto.

 

Lampy w ofercie firmy stanowią bardzo ważne miejsce. Proponujemy nowoczesne energooszczędne rozwiązania szwedzkiej firmy Fagerhult i hiszpańskiej BLux. Lampy tych firm to połączenie doskonałego designu z efektywnością pracy. Uzupełnienie oferty stanowią lampy krajowych producentów Aqform, Eugenius i Lira Light. To ekonomiczne rozwiązania do przestrzeni biurowych. Miejsca, których charakter należy podkreślić ozdobnym oświetleniem, wyposażamy w lampy Artemide, Foscarini, Vibia i innych współpracujących z nami producentów.

 

Postawiliśmy także bardzo mocno na podłogi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo obecnie doskonałe wykładziny wełniane Best Wool Carpets, holenderskie wykładziny w rolce Edel, robiące furorę wśród architektów i inwestorów wykładziny w płytce Marlin i Marlings, Ofertę podłóg uzupełnia producent  podłóg winylowych, japońska firma Tajima. Do gabinetów i wysmakowanych, ekskluzywnych sal konferencyjnych polecamy dodatkowo podłogi drewniane najlepszego niemieckiego producenta, czyli firmy Haro.
Ściany w Waszych biurach możemy wykończyć stosując panele drewniane, listwy, belki itp. według naszego projektu. Możemy też zastosować rozwiązania systemowe, czyli drewniane wykończenia Joka. W naszej ofercie jest także ogromna ilość tapet artystycznych np. kolekcje Macka Jurkowskiego-Lukas, FREZO, Wall&Deco i Tres Tintas. A do tego ogromne ilości akustycznych paneli tapicerowanych.

 

Pracujemy z inwestorami, architektami i architektami wnętrz. Oddajemy im do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy w swojej pracy fachowi, cierpliwi i skuteczni. Razem możemy stworzyć niepowtarzalne i wysmakowane wnętrza.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów ekspozycyjnych w Krakowie, Katowicach i Warszawie

 

Jan Totoń
z całym zespołem 

 

 

 

 

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2022 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu