O nas

 

Kreujemy inspirujące miejsce życia i pracy

 

 

T3 Atelier to firma, która doradza, projektuje wnętrza i dostarcza najlepsze wyposażenie domów, rezydencji, apartamentów, loftów. Oferta firmy została wyselekcjonowana z grona najlepszych producentów mebli i wyposażenia wnętrz w Europie i na świecie.

 

W portfolio meblowym firmy znajdziecie Państwo produkty takich luksusowych firm jak Vitra, BD Barcelona Design, a także My Home, Noti, Lapalma, Riflessi i kilku innych. Kolekcja została o potężną dawkę hiszpańskiego designu: Treku, Ondarreta, Mobles 114, BD Barcelona i Joquer. Będziemy się starać zawsze wyszukiwać i dodawać dla Państwa coś nowego, coś co uznamy za odkrywcze, ciekawe i inspirujące.

 

Meble to nie jedyna domena firmy. Możemy także dla Państwa wybrać oświetlenie, które stanowi jeden z najważniejszych elementów wnętrza. Możemy je dobrać zaprojektować i dostarczyć. Współpracujemy z najlepszymi markami jak Artemide, Ingo Maurer, Foscarini, Vibia i inni. Z Hiszpanii importujemy dla Państwa wspaniałe oświetlenie Parachilna, Santa&Cole i B.Lux.

 

Aby proponowane rozwiązania stanowiły całość zadbamy także o Państwa podłogi i ściany. Wykładziny wełniane Jacaranda, Best Wool Carperts oraz poliamidowe Edel i Belakos zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Gdy zachodzi potrzeba zastosowania podłóg zmywalnych stosujemy panele winylowe Tajima. Całość projektu możemy uzupełnić tapetami artystycznymi Wall&Deco i FREZO oraz Tres Tintas.

 

Pracujemy z inwestorami, architektami i architektami wnętrz. Oddajemy im do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy w swojej pracy fachowi, cierpliwi i skuteczni. Razem możemy stworzyć niepowtarzalne i wysmakowane wnętrza.

 

Zapraszamy do naszych salonów ekspozycyjnych w Krakowie, Katowicach i Warszawie.

 

Jan Totoń
z całym zespołem

          

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż,
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Polecane produkty

designerskie-lampy-sufitowe-artek-pedant-lamp-a331-lampa-sufitowa-zwieszana
sosa-sofa-noti (5)
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
cesta-lampy-na-biurko-lampki-nocne-Santa&Cole
dywany-welniane-jacaranda.7

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Polecamy

Italstone 
Ekskluzywne okładziny ścienne i podłogowe z włoskiego kamienia. Grassi Pietre, Trame di Pietra i Made a Mano do Waszych luksusowych wnętrz.

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 

T3 Atelier