Firma

Kreujemy inspirującą przestrzeń życia i pracy

T3 Atelier to firma, która świadczy usługi w zakresie projektowania wnętrz biurowych, doradztwa w zakresie wyposażenia wnętrz, dostaw i serwisu wyposażenia meblowego, oświetlenia i wykładzin do biur firm, instytucji oraz wszelkich innych miejsc, w których istnieje potrzeba stworzenia stanowiska pracy biurowej. Tworząc projekty dopasowane do potrzeb i budżetu naszych klientów opieramy się o rozwiązania i produkty od najlepszych polskich i światowych producentów. Projektujemy także indywidualne rozwiązania spoza standardowego katalogu by w pełni wykorzystać potencjał wnętrz i nadać im indywidualnego charakteru.

Projektujemy biura kompleksowo od wykładzin przez meble po oświetlenie i akustykę wnętrz, nie zapominając też o takich elementach jak zielone ściany, donice z kwiatami czy tapety dekoracyjne. Zespół naszych architektów przygotowuje dla klientów projekty często już od etapu space planu poprzez wybór koncepcji, na bazie której powstają szczegółowe wizualizacje, projekty zabudów i mebli na indywidualne zamówienie oraz doradzamy klientom w doborze odpowiednich mebli. W projektowaniu wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania jak panoramy 360 czy wirtualne spacery co pozwala klientom jeszcze lepiej obejrzeć projektowane wnętrza przed podjęciem decyzji o zakupie wybranych rozwiązań.

Na przestrzeni lat wykonaliśmy wiele bardzo zróżnicowanych projektów, z których część możecie Państwo obejrzeć w naszym portfolio. Zebrane doświadczenia pozwalają nam właściwie podejść do każdego projektu niezależnie czy jest to projektowanie od podstaw dużej przestrzeni biurowej z salami konferencyjnymi, częściami wspólnymi, gabinetami zarządu i przestrzeniami open space, refresh niedużego biura dla rodzinnej firmy, czy projekt kawiarni lub sklepu firmowego.

W kwestii wyposażenie wnętrz biurowych i komercyjnych opieramy się na producentach polskich oraz zagranicznych o światowej renomie. Wśród mebli twardych są to na przykład włoscy producenci tacy jak Fantoni czy IVM, szwajcarska Vitra czy Hiszpańskie Aridi. Z polskich marek szczególnie polecamy takie firmy, jak Balma, Maro, MyTree i Wuteh. Również wśród krzeseł i foteli i sof wybieramy z bardzo licznej grupy producentów z całej Europy. Są to między innymi takie marki jak Interstuhl, Vitra, Pedrali, Scab, Muuto, Noti, Profim lub Bejot. Używanie tak szerokie portfolio marek pozwala nam wybrać razem z klientem to co naprawdę będzie dla niego najlepsze.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej dla nas projekt biura to nie tylko biurka, stoły konferencyjne i krzesła dlatego w projektach wykorzystujemy też nowoczesne oświetlenie takich firm jak Aqform, Eugenius i Lira lighting oraz oświetlenie dekoracyjne między innymi od takich firm, jak Artek, Artemide, Foscarini, Muuto czy Vibia. Do tego pomagamy naszym klientom wybrać odpowiednie podłogi najwyższej jakości zarówno wśród wykładzin, podłóg winylowych czy podłóg drewnianych. Całość uzupełniają wykończenia ścian od indywidualnie projektowanych rozwiązań w postaci paneli drewnianych przez tapety dekoracyjne i obiektowe na tapicerowanych panelach akustycznych kończąc.

Pracujemy z inwestorami, architektami i architektami wnętrz. Oddajemy im do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy w swojej pracy fachowi, cierpliwi i skuteczni. Razem możemy stworzyć niepowtarzalne i wysmakowane wnętrza.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszych biur w Krakowie, Katowicach i Warszawie

Jan Totoń
z całym zespołem 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katowice
ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Warszawa
ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2023 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu