Skip to main content

Nasze projekty i aranżacje wnętrz

Szukasz inspiracji na swoje nowe wnętrza, lub chcesz poznać trendy w projektowaniu? Zobacz nasze projekty i aranżacje wnętrz.

Przygotowując projekt lub aranżację wnętrz staramy się jak najlepiej łączyć preferencje i potrzeby naszych z klientów z obowiązującymi obecnie w aranżacji wnętrz trendami. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma naszymi pomysłami.

WWF – projekt wnętrz Warszawa

Jako pierwszy projekt już sprzed jakiegoś czasu, ale pod wieloma względami ciekawy i wyjątkowy. Już sam klient był niezwykły, fundacja WWF to organizacja, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Projekt wnętrz warszawskiego biura fundacji jak cała jej działalność musiał kojarzyć się z ekologią, to było pierwsze i oczywiste założenie. Całość wnętrza zaprojektowano w kolorach kojarzących się z naturą, w odcieniach zieleni i koloru niebieskiego. To połączono z ciepłym jasnym drewnem oraz wprowadzono do projektu aranżacji wnętrza dużą liczbę roślin. Aby urozmaicić identyfikację wizualną pomieszczeń, zaprojektowane zostały kontury zwierząt kojarzących się z fundacją wykonanych z naturalnego materiału jakim jest korek. Rzeczami, które czyniły ten projekt specyficznym była też konieczność połączenia różnych mebli, zarówno tych proponowanych przez nas, jak i tych, które klient chciał zagospodarować z poprzedniego swojego biura oraz produktów i mebli, które fundacja otrzymała od marki IKEA. My zaproponowaliśmy i dostarczyliśmy polskie meble biurowe MyTree oraz krzesła i fotele obrotowe Profim. W projekcie wnętrz pojawiły się także meble indywidualnie projektowane. Jest to też projekt w którym zobaczyć można, jak w czasie procesu projektowania przy współpracy pomiędzy architektem, a klientem projekt wnętrz zmienia się przybierając ostateczną preferowaną przez klienta formę.

Projekt wnętrz recepcji oraz lady nietypowej dla WWF polska
Projekt wnętrz recepcji oraz lady nietypowej dla WWF polska

Yggdrasil – projekt wnętrz Kraków

Kolejny projekt wnętrz tym razem dla klienta z Krakowa, był zupełnie inny. Industrialne biało czarne wnętrza zaprojektowane dla firmy Yggdrasil. Widoczne czarne elementy konstrukcyjne kontrastują z białym sufitem, schody z barierką z siatki ciągnionej oraz duże czarne lampy dopełniają loftowo industrialnego klimatu wnętrza. Aranżacja wnętrz jest dopełniona akcentami w postaci ciemnego drewna na stołach konferencyjnych oraz jaskrawych tapicerek żółtych lub pomarańczowych odcieniach nawiązujących do logotypu firmy. Wnętrza krakowskiego biura firmy uzupełnia roślinność w białych donicach, która dość licznie znalazła się w biurze.

Zobacz więcej zdjęć z tej realizacji.
Open space - realizacja projektu wnętrz biurowych
Recepcja zaprojektowana w loftowym stylu

Biuro zarządu Fundusz Górnośląski SA – projekt wnętrz Katowice

Ostatni projekt wnętrz pochodzi z Katowic, tym razem do zaprojektowania były głównie gabinety zarządu, oraz kilka pomieszczeń biurowych. Biuro mieści się w starej kamienicy i ten fakt częściowo wpływał na design pomieszczeń. Projekt wnętrz musiał uwzględnić znajdujące się w kamienicy łukowe okna oraz drzwi, a klient chciał zachować w części pomieszczeń oryginalny drewniany parkiet. We wnętrzach i na meblach przeważa drewno, głównie w wykończeniu karmelowy orzech i dąb, do tego trochę elementów antracytowych i kilka akcentów w kolorze zielonym. Na życzenie klienta we wnętrzu gabinetów znalazło się też dużo roślin w antracytowych donicach. Aranżację wnętrz dopełniają lampy dekoracyjne hiszpańskiej marki B.Lux.

Zobacz więcej wizualizacji z tego projektu.

projekt_wnetrz_gabinet
Projekt_wnetrz_Katowice_sala_konferencyjna

Pokazaliśmy tutaj trzy różne projekty wnętrz każdy z nich miał inne założenia i wymagał zupełnie innego indywidualnego podejścia do klienta. Aranżacja wnętrz wymaga od architekta dopasowania się do wielu czynników, takich jak preferencje i profil działalności klienta, wygląd całego budynku w jakim znajduję się wnętrze, czy posiadanych już przez klienta mebli i elementów wyposażenia, którymi klient dysponuje i chce zagospodarować w nowym wnętrzu. Architekt musi te wszystkie elementy połączyć i sprawić by projekt wnętrz tworzył przemyślana i estetyczną całość. Liczymy, że te kilka projektów pokazały Państwu kierunki jakie można przyjąć przy tworzeniu aranżacji wnętrz, po więcej naszych projektów i realizacji zapraszamy do poniższych linków.

Projekty i aranżacje wnętrz

Projekty wnętrz biurowych i przestrzeni komercyjnych przygotowane przez nasz zespół.

Realizacje_wnetrz_biurowych

Nasze realizacje

Zobacz wybrane przykłady realizacji projektów przy których pracowaliśmy.