Skip to main content

Kolory w biurze - czy meble biurowe muszą być nudne?

Za oknem robi się coraz bzardziej wiosennie, większość z nas stękniła się za kolorami, dlatego dziś zadamy sobie pytanie o kolory w naszych biurach, gdzie spędzamy przecież większość dnia pracy. Przywyczailiśmy się już do mocno kolorowych wnętrz biur, zwłaszcza w częściach wspólnych i chilloutach. Projektanci wnętrz i architekci chętnie sięgają po kolorowe dodatki, tapety, panele akustyczne, ale co z samymi meblami? Czy jeśli nie chcemy drewna to jesteśmy skazani na białe lub szare biurka, kontenery i szafy?  

Także polscy producenci mebli biurowych tacy jak BALMA lub WUTEH zadali sobie pytanie i od jakiegoś już czasu oferują w swoich ofertach interesujące i nietypowe wykończenia. Obie te fabryki sięgnęły o szeroką plaetę kolorów oferując kolory zarówno spokojne pastelowe, jak i odważne i mocne czerwienie czy granaty.

W Balmie obecnie wśród oklein znajdziemy kolor miętowy, ochra i siene, a wśród metali wybór jest jeszcze znacznie większy i zawiera odważne mocne kolory jak burgund czy ocean, które można komponować z okleiną naturalną barwioną na te odcienie.

W WUTEH możemy natomiast skorzystać z takich kolorów melaminy jak ceglasta czerwień, atramentowy, róz czy aloesowy oraz dopasowanych do nich zielonych, czerwonych i niebieskich metali.

Jak widać na powyższych przykładach nic nie stoi na przeszkodzie by projketowane biuro było pełne koloru w każdym jego elemencie. Wszystko zależy od preferencji klienta i jego odwagi by postawić na coś innego niż białe biurka. Jeśli Ty też chcesz mieć wyjątkowe biuro w którym stworzysz kolorową przestrzeń przyjazną Twoim pracownikom skontakuj się z naszymi projektantami wnętrz a razem stworzymy wyjątkowe wyróżniające się biura.