Skip to main content

Nowe produkty Noti nagrodzone

Dwie kolekcje Noti zdobyły nagrody w plebiscycie Must Have podczas Łódź Design Festival. Totemy Vivido autorstwa SUPERGIRLS DO DESIGN oraz krzesła Paxt zaprojektowane przez Piotra Kuchcińskiego będą prezentowane wraz z innymi wyróżnionymi projektami polskich twórców od 21 do 26 maja w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi.

Wprowadzone do oferty na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy produkty polskiej marki Noti zyskały uznanie w oczach odbiorców i zostały nagrodzone na festiwalu więc i my postanowiliśmy po krótce przybliżyć  Wam te modele.

Noti Paxt - wszechstronne krzesło kubełkowe do każdego wnętrza.


Kolekcja Paxt to szeroka gama klasycznych kubełkowych krzeseł, zaprojektowanych z charakterystyczną dla Piotra Kuchcińskiego wrażliwością na proporcje, płynność linii i detale wykończenia.

Wyróżniającym elementem tych krzeseł jest opcjonalne, dodatkowe oparcie, które zwiększa powierzchnię podparcia pleców, zapewniając większy komfort. Ten element może również stanowić mocny akcent w przestrzeni, ponieważ tkaninę na niego można wybrać niezależnie od reszty krzesła, nawet kontrastując kolory.

Oba warianty - niski i wysoki - są dostępne w wersji Paxt soft, która charakteryzuje się swobodnym zmarszczeniem tkaniny na oparciu oraz dodatkowym, miękkim wypełnieniem.

Kolekcja oferuje aż osiem wariantów podstaw, co pozwala na dostosowanie krzeseł do różnorodnych wymogów funkcjonalnych i estetycznych. To wszechstronna kolekcja, idealna do mieszkań, biur i przestrzeni publicznych.

Noti Vivido - sztuka z drewna

Vivido to kolekcja unikalnych, ręcznie wykonanych dekoracyjnych obiektów, powstała we współpracy ze studiem projektowym Supergirls Do Design.

Rodzina pięciu totemów, w całości wykonanych z drewna, zachowuje doskonałą równowagę kształtów, tekstur i kolorów. Elementy te wprowadzają dynamizm do wnętrza, jednocześnie odzwierciedlając ducha marki Noti.

Totemy Vivido wyróżniają się zastosowaniem naturalnych i szlachetnych materiałów, które nadają każdemu z nich niepowtarzalny charakter. Połączenie intrygujących fornirów ALPI z naturalną strukturą drewna sprawia, że każdy totem jest wyjątkowy.

Kolejne nowości od Noti na horyzoncie - sofa Omu!

Kolekcja Omu jest efektem kilkuletniej pracy Nikodema Szpunara i zespołu technologów Noti. Jej głównym założeniem było stworzenie sofy, która przypomina obiekt rzeźbiarski, zachowując jednocześnie ponadczasową wyrazistość, ciekawi nas jak ten produkt przyjmie się na rynku, a Wy co sądzicie o nowościach Noti?