Współpraca z architektami

 

Zapraszamy do współpracy pracownie architektoniczne i architektów.
Sprawdźcie nas, jesteśmy spokojni o wyniki testu.

 

Współpracujemy z architektami i pracowniami architektonicznymi w zakresie powstawania wnętrz ich klientów. Współpracę możemy podzielić na trzy rodzaje:

 

I. Współpraca strategiczna, partnerzy strategiczni – wspólne, kompleksowe projekty wnętrz.

 

Zapraszamy do stałej współpracy pracownie architektoniczne projektujące biurowce, budynki przemysłowe, budynki magazynowe, oraz wszelkie inne budynki komercyjne.

Nawiążemy chętnie z nimi stałą i obustronnie korzystną współpracę w zakresie projektowania wnętrz biurowych i komercyjnych.

W tym wariancie pracujący w naszej firmie architekci, projektanci wnętrz i graficy 3D przygotowują pełny projekt wnętrz, obejmujący swym zakresem całość inwestycji. Na podstawie sugestii architekta i/lub inwestora przygotowujemy jedną lub dwie koncepcje projektu wnętrz. Na podstawie wybranej i uzgodnionej koncepcji projektujemy sufity, podłogi ściany, oświetlenie, oraz umeblowanie przestrzeni. Praca nasza obejmuje wtedy pełny zakres wnętrz. W skład projektu wchodzą oczywiście wszystkie rysunki 2D, 3D oraz wizualizacje. Zakres usługi może zostać rozszerzony, za dodatkową odpłatnością ze strony inwestora, o panoramy 360 st. a także wirtualne spacery.

Na życzenie inwestora lub architekta możemy także zająć się także wszystkimi projektami branżowymi, wykonanymi zawsze odpłatnie, przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Możemy także zająć się nadzorem w zakresie remontu i urządzania wnętrz.

Współpraca taka jest zawsze odpłatna ze strony inwestora, ale możemy gwarantować za jej bardzo korzystne warunki dla wszystkich współpracujących z nami na stałe pracowni. Zakres oraz korzystne dwustronnie warunki finansowe, tej wersji współpracy są zawsze do ustalenia pomiędzy nami, a pracownią.

Aby otrzymać informacje i pomoc w powyższym zakresie prosimy o mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

II. Współpraca bieżąca – pomoc w doborze umeblowania oraz pomoc w przygotowaniu space planów i wizualizacji.

 

Zapraszamy do współpracy pracownie architektoniczne, jak i samodzielnych architektów.

Na życzenie pracowni, lub architekta przygotowujemy dla nich nieodpłatnie rysunki 2D i 3D umeblowania pomieszczeń. Wskazane pomieszczenia wizualizujemy według wytycznych dotyczących projektu wnętrz. Pracę tą wykonujemy nieodpłatnie. Maksymalnie rzut z góry i dwie wizualizacje, więcej wizualizacji wykonujemy odpłatnie.

Służymy swoją pomocą na każdym z etapów powstawania projektu. Po przygotowaniu przez pracownię projektu wykonujemy kosztorysy inwestorskie wyposażenia, aby w pełni zobrazować skalę przyszłych wydatków inwestora.

Pracownia lub architekt po zakończonej realizacji otrzymuje na podstawie faktury lub umowy-zlecenie, ustalone uprzednio powykonawcze.

Aby otrzymać pomoc w powyższym zakresie prosimy o mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

III. Udostępnianie materiałów do projektów.

 

Dla wygody używania przez architektów, w ich projektach, naszych mebli, podłóg, wykończeń ścian i lamp nieodpłatnie udostępniamy:

- katalogi oferowanych przez nas produktów w wersji pdf,

- wybrane zdjęcia produktów w jakości pozwalającej na umieszczanie ich w projektach,

- bryły w formacie dwg (AutoCAD) do zastosowania w projektach,

- bryły w formacie 3DS, skp, dwg, fbx, obj, itp. do zastosowania w wizualizacjach,

- tekstury proponowanych mebli, podłóg etc.

Aby otrzymać pomoc w powyższym zakresie prosimy o mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Jesteśmy odpowiedzialni i tak samo zaangażowani przy każdym z powyższych trybów współpracy. Zachowujemy normalność i przejrzystość relacji bez względu na nasz udział w projekcie.

 

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2023 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu