Współpraca z architektami

 

Zapraszamy do współpracy pracownie architektoniczne i architektów.
Sprawdźcie nas, jesteśmy spokojni o wyniki testu.

 

Współpracujemy z architektami i pracowniami architektonicznymi w zakresie powstawania wnętrz ich klientów. Współpracę możemy podzielić na trzy rodzaje:

 

 

Pomoc dla pracowni w przygotowaniu projektu.

Dla wygody używania przez architektów, w ich projektach, naszych mebli, podłóg i lamp udostępniamy:

- katalogi oferowanych przez nas produktów w wersji pdf,

- wybrane zdjęcia produktów w jakości pozwalającej na umieszczanie ich w projektach,

- bryły w formacie dwg (AutoCAD) do zastosowania w projektach,

- bryły w formacie 3DS (3D Max) do zastosowania w wizualizacjach,

- tekstury proponowanych mebli, podłóg etc.

 

Służymy swoją pomocą na każdym z etapów powstawania projektu. Po przygotowaniu przez pracownię projektu wykonujemy kosztorysy inwestorskie w cenach detalicznych, aby w pełni zobrazować skalę przyszłych wydatków inwestora.

 

Aby otrzymać pomoc w powyższym zakresie prosimy o mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Przygotowanie rysunków 2D i 3D, oraz wizualizacji.

Na życzenie pracowni, lub architekta przygotowujemy nieodpłatnie rysunki 2D i 3D umeblowania pomieszczeń. Wskazane pomieszczenia wizualizujemy według wytycznych dotyczących projektu wnętrz. Pracę tą wykonujemy nieodpłatnie, na własnym oprogramowaniu Autodesk (AutoCAD, 3D Max, V-Ray), pod nadzorem pracowni.

 

Aby otrzymać pomoc w powyższym zakresie prosimy o mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wykonanie projektu wnętrz jako podwykonawcy dla pracowni architektonicznej.

W tym wariancie pracujący na stałe z nami wnętrzarze przygotowują pełny projekt wnętrz, obejmujący swym zakresem całość tematu. Na podstawie sugestii architekta i/lub inwestora przygotowujemy jedną lub dwie koncepcje projektu wnętrz. Na podstawie wybranej i uzgodnionej koncepcji projektujemy sufity, podłogi ściany, oświetlenie (projekt funkcjonalny), oraz umeblowanie przestrzeni. Praca nasz obejmuje wtedy pełny zakres wnętrz. W skład projektu wchodzą oczywiście także wszystkie rysunki 2D, 3D oraz wizualizacje. Na życzenie inwestora lub architekta możemy także zająć się nadzorem w zakresie budowy, remontu i urządzania wnętrz. Współpraca taka jest zawsze odpłatna, ale możemy gwarantować za jej bardzo korzystne warunki dla wszystkich zaprzyjaźnionych pracowni. Zakres oraz warunki finansowe tej wersji współpracy są zawsze do ustalenia pomiędzy nami, a pracownią, a jeśli jest taka wola architekta, nami i inwestorem.

 

Aby otrzymać pomoc w powyższym zakresie prosimy o mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Jesteśmy odpowiedzialni i tak samo zaangażowani przy każdym z powyższych trybów współpracy.

Zachowujemy normalność i przejrzystość relacji bez względu na nasz udział w projekcie.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2021 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu