Korzyści dla naszych klientów

 

Kreujemy inspirującą przestrzeń życia i pracy

 

 

Doradztwo w zakresie wyboru

Wsłuchujemy się w to co do nas Państwo mówicie, określamy potrzeby i staramy się je w pełni zaspokajać. Doradzamy jak umeblować przestrzeń Państwa domu, aby była funkcjonalna, przyjazna i estetyczna. Projektujemy tak aby zapewnić maksymalny komfort użytkownikom, a jednocześnie zachować zdrowy rozsądek w zakresie wydawanych przez Państwa środków finansowych. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie liderów teamu katowickiego i krakowskiego, ich znajomość branży oraz obowiązujących trendów, wsparte młodym zespołem ukierunkowanym na wnętrza, architekturę i dobry design, gwarantuje Państwu nieszablonowe i piękne rozwiązania na miarę naszych czasów. Wspólnie stworzymy przestrzeń, którą pokochacie.

 

 

Projektowanie wyposażenia wnętrz

Dla Państwa przygotowujemy dwie lub trzy wersje zagospodarowania Waszych domów, apartamentów czy loftów. Różnicujemy przy tym standard wyposażenia, tak abyście otrzymali różne oferty w zakresie cenowym, oczywiście bez straty dla jakości wyposażenia. Przygotowujemy rysunki CAD 2D i 3D, na których widzicie Państwo dokładnie jak będzie wyglądało wyposażenie domu. Uzupełnieniem projektów są fotorealistyczne wizualizacje wybranych miejsc, które dokładnie i realistycznie obrazują Państwa przyszłe salony, sypialnie i inne ważne dla was miejsca. Aby zadanie to wykonać jak najlepiej pracujemy na oprogramowaniu Autodesk – AutoCAD, 3D Max, oraz Chaos Group – V Ray.

W razie potrzeby możemy wykonać dla Państwa pełny projekt wnętrz z uwzględnieniem kolorystyki wnętrz materiałów ściennych, podłogowych i sufitów. W projekcie tym także zawieramy projekt funkcjonalny oświetlenia. Projektowaniem wnętrz możemy zająć się samodzielnie, a także na zlecenie, bądź przy współpracy Państwa architekta.

 

 

Kosztorysowanie i negocjacje warunków dostaw

Wykonujemy rzetelne kosztorysy proponowanych przez nas rozwiązań, nie zaskakując Państwa w momencie gdy się już przyzwyczaicie do strony wizualnej projektu, dodatkowymi dopłatami, lub jakimikolwiek ukrytymi kosztami. Nasze kosztorysy są zawsze zaproszeniem do negocjacji. Jeśli strony zachowują zdrowy rozsądek, to gwarantujemy że zawsze odchodzą zadowolone od stołu negocjacyjnego. Potrafimy znaleźć złoty środek i dla Państwa i dla nas. Dowodem na to są rzesze naszych stałych, zadowolonych klientów.

 

 

Transport i montaż

Dla wszystkich sprzedanych przez nas produktów zapewniamy transport i montaż. W przypadku mebli jest to usługa nieodpłatna, natomiast w przypadku podłóg oraz oświetlenia odpłatna. Transportu i montażu mebli dokonuje pracująca dla nas od lat ta sama ekipa techniczna. Daje to gwarancję profesjonalizmu także na tym etapie współpracy. Podłogi i oświetlenie montują polecane przez nas zewnętrzne firmy, których jakości wykonywanych usług jesteśmy w stu procentach pewni. Na Państwa życzenie dokonujemy przeprowadzek oraz zmian w aranżacji. Są to usługi odpłatne, przy których nasi stali klienci mogą liczyć na szczególnie dogodne warunki współpracy.

 

 

Opieka gwarancyjna i pogwarancyjna

Wszystkie dostarczone przez nas produkty pochodzą z autoryzowanych kanałów dystrybucji i są objęte gwarancją. Standardowo jest to gwarancja 24-miesięczna, lub 36-miesięczna. Na życzenie, w trakcie negocjacji może ona zostać wydłużona nawet do 60 miesięcy. Słyszeliśmy już o gwarancjach 10-letnich, my traktujemy je z przymrużeniem oka. Podczas naszej gwarancji klient jest objęty prawdziwą opieką serwisową. Po jej ukończeniu zawsze służymy pomocą, świadcząc serwis pogwarancyjny. Nie pozostawimy Państwa samych.

 

 

Doświadczenie, elastyczność, otwartość na potrzeby klienta i doskonała oferta to nasze atuty.

Porozmawiajmy o tym.

 

 

 

 

 

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż,
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Polecane produkty

designerskie-lampy-sufitowe-artek-pedant-lamp-a331-lampa-sufitowa-zwieszana
sosa-sofa-noti (5)
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
cesta-lampy-na-biurko-lampki-nocne-Santa&Cole
dywany-welniane-jacaranda.7

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Polecamy

Italstone 
Ekskluzywne okładziny ścienne i podłogowe z włoskiego kamienia. Grassi Pietre, Trame di Pietra i Made a Mano do Waszych luksusowych wnętrz.

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 

T3 Atelier