Wirtualne spacery 3D i VR - projektowanie wnętrz

Wirtualne spacery 3D / VR

Nowoczesna forma prezentacji projektów wnętrz także projektów biurowych i wnętrz komercyjnych. Pozwala użytkownikowi na całkowicie swobodne obejrzenie projektowanych wnętrz oraz interakcję z wirtualnym otoczeniem. Wirtualne spacery można oglądać na dowolnych urządzeniach z dostępem do internetu.

Poniżej prezentujemy dwa przykłady wirtualnych spacerów, w drugim zawarte są też przykładowe interakcje.

Wirtualny spacer - industrialne biuro

Swobodny wirtualny spacer po dwukondygnacyjnej przestrzeni biurowej. Taka prezentacja wnętrz pozwala użytkownikowi "przespacerować się" po całych projektowanych wnętrzach w zupełnie dowolny sposób i to na dowolnym urządzeniu od smartfonów przez tablety i komputery aż po gogle VR. Ponieważ projekt jest wykonany w technologii przystosowanej do oglądania w wirtualnej rzeczywistości i będzie działać na wszystkich popularnych goglach VR.

Interaktywny spacer - Biuro firmy finansowej

Interaktywny projekt wnętrz biurowych firmy z branży finansowej. W projekcie tym oprócz swobodnego spaceru po całym biurze, możliwe są też interakcje polegające na zmianie koloru tapicerki krzesła oraz dokonania zmiany modeli fotela pracowniczego, a wszystko przy pomocy jednego kliknięcia. Intuicyjne sterowanie jest dużym plusem tej formy prezentacji projektów, poruszać się można zarówno przy pomocy klawiatury, myszy lub dzięki punktom nawigacyjnym, a także poprzez dotyk na urządzeniach z ekranami dotykowymi.

Wirtualne spacery w wirtualnej rzeczywistości są zawsze wykonywane po podpisaniu umowy i są dodatkowo odpłatnym elementem projektu wnętrz.

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katowice
ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Warszawa
ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2023 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu