Wirtualna rzeczywistość w T3

 

Technologia Virtual Reality

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy jednocześnie obie liczące się na rynku technologie w zakresie kreowania wirtualnych światów. Pracujemy zarówno w systemie Oculus, którego właścicielem stał się Facebook, a także w systemie Vive, który jest własnością koncernu znanego użytkownikom telefonów HTC.

 

Adresaci usług VR

Adresatami usług w zakresie wirtualnej rzeczywistości są:

- biura architektoniczne,

- pracownie wnętrzarskie,

- developerzy

- inwestorzy wyposażający swoje biura,

- osoby budujące nowe domy,

- osoby kupujące apartamenty.

 

Przygotowujemy dla państwa projekty w technologii wirtualnej rzeczywistości. Mogą to być projekty samych wnętrz, jak i całego domu, budynku. Pomysły naszych najlepszych projektantów sprawią, że przygotowane przez nas projekty usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Dla architektów i developerów mamy jeszcze do zaproponowania usługę polegającą do przeniesienie do wirtualnego świata oprócz wnętrz, także projektów budynków i całych osiedli domków lub apartamentowców. Wyobrażają sobie Państwo wirtualną wizytę na osiedlu, które właśnie projektujecie, czy budujecie?

 

Rodzaje usług VR

Dla naszych klientów proponujemy szereg możliwości odwiedzenia wirtualnych światów.

Świadczone przez nas rodzaje usług virtual reality:

- wirtualne spacery

- panoramy 360

- filmy z wirtualnych wnętrz

 

Wirtualne spacery to projekty wykonywane przy użyciu specjalnego oprogramowania. Pozwalają one przedstawić otaczający świat tak realnie, jak to tylko obecnie możliwe. Dzięki nim osoba oglądająca wirtualne wnętrza zaczyna mieć wrażenie, iż znajduję się w w prawdziwym budynku lub na prawdziwym osiedlu, a nie tylko w wizualizacji architektonicznej wykonanej w technice VR. Prezentacja wirtualnego spaceru może mieć miejsce w jednym z naszych oddziałów w Krakowie lub w Katowicach.

Panoramy 360 i filmy z wirtualnych wnętrz to prostsze formy nie zapewniające aż tak realnych odczuć, jak wirtualny spacer odbyty przy użyciu gogli wirtualnej rzeczywistości. Ich zaletą jest jednak fakt, że możemy je wysłać bezpośrednio do naszych klientów.

 

 

 

Oczywiście pełny świat 3D w VR można doświadczyć tylko przy użyciu specjalnych okularów, na których mogą Państwo obejrzeć projekty w naszych salonach.

 

 

 

Więcej informacji o wirtualnej rzeczywistości znajdziecie na stronie: http://t3vr.pl/

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2021 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu