Młodzi ludzie urządzając swoje mieszkania często stawiają na indywidualizm. W projektowanej przestrzeni pojawia się więc wiele elementów, które za zadanie mają wprowadzić do mieszkania dużo energii oraz przełamać nowoczesną prostotę. Ciekawym rozwiązaniem, w tym konkretnym apartamencie, jest zastosowanie opraw oświetleniowych nawiązujących do natury. Ściany każdej projektowanej przestrzeni pokryte zostały wyrazistymi motywami takimi jak tapety Wall & Deco lub pnącymi się po ścianie Algue firmy Vitra. Kolorystyka użyta we wnętrzach jest spójna, ale odnajdziemy tu kilka elementów, które mogą być konkurencją dla ,,grzecznej” dominanty kolorystycznej. Spokój jasnych, stonowanych barw, zaburzony został poprzez wprowadzenie wyrazistych, soczystych elementów takich jak mocna czerwień, żółty czy turkus. Podkreślają one styl wnętrza i nadają mu indywidualnego charakteru. Przestrzeń mieszkalna potraktowana została nietuzinkowo i z humorem.

Polecane produkty

designerskie-lampy-do-sypialni-artemide-empatia-table-lampka-nocna-1
aspen-s17-lampa-sufitowa-zwieszana-B.lux
time-sofy-joquer
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
nordic-krzeslo-noti.7

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Linki do przyjaciół

T3 Inwest
Meble biurowe pracownicze, gabinetowe, wyposażenie recepcji i sal konferencyjnych. Fotele i krzesła obrotowe oraz konferencyjne.

CT Fitout
Współpracująca z nami firma prowadząca kompleksowe realizacje w zakresie projektowania i wyposażenia biur pod klucz.

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

T3 Atelier

Kraków

ul. Krakusa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
krakow@t3atelier.pl 

Katowice

ul. Budowlana 12
tel.: + 48 32-203-93-84
katowice@t3atelier.pl