Mały apartament w Krakowie, pierwsze mieszkanie rodziny. Miał być nowoczesny, a jednocześnie przytulny i przyjazny mieszkańcom.

   

Projekt mieszkania o powierzchni 59 m2. Pierwotny rozkład pomieszczeń, stworzony przez architekta i dewelopera, postawiono przearanżować w celu otwarcia przestrzeni dziennej oraz częściowo zamkniętej kuchni. Całe mieszkanie zaprojektowane jest w kolorystyce drewniano-szarej przełamane czarnymi elementami graficznymi.

 

 

 

W salonie na ścianach użyto betonowe płyty, ich zastosowanie jest kontynuowane w sypialni, jednak tam użyte zostały na suficie.Kolor szary na meblach i ścianie w salonie jest obecny na płytkach i ścianach w kuchni oraz w strefie wejściowej.

 

 

 

 

 

 

Zabudowę kuchenną i w salonie zaprojektowano w kolorze białym z elementami drewnianymi. Większość sprzętów kuchennych zaprojektowano jako wbudowane i schowane w zabudowie co jeszcze bardziej podkreśla geometryczność i prostotę mebli. Zabudowa wysoka mieści podstawowe wyposażenie AGD jak: zmywarka, piekarnik i pralka.

 

 

 

Zastosowanie firanek w okach sprawia, że nowoczesne wnętrze, które z reguły jest zimne i suche, staję się przytulne. Dzięki wszystkim zabiegom, które wykorzystano przy projektowaniu całość tworzy integralną, przenikającą się całość.

 

 

 

Łazienka mimo swojej małej powierzchni jest ergonomiczna. Została zaprojektowana zgodnie z kolorystyką całego mieszkania. Cześć w której znajduje się wanna została zaprojektowana w szarości, natomiast pozostała część utrzymana jest w bieli z elementami drewna.

 

 

 

Wszystkie zabudowy w sypialni zaprojektowano w kolorze białym. Na tle betonowego sufitu została użyta geometryczna lampa. Łóżko z zagłówkiem w całości tapicerowane oraz wykładzina na podłodze sprawia, że sypialnia staje się przytulna i ciepła. Nad zagłówkiem łóżka umieszczono kinkiety, a w oknach firanki.

 

Projekt i wizualizacje: Karolina Mizińska - T3 Atelier

 

 

Gorąco zapraszamy do kontaktu z sympatycznymi architektami z T3 Atelier:

Urszulą Tutaj i Karoliną Mizińską

oraz Dorotą Nowak i Andrzejem Nowakiem z DN Studio.

 

Prawa autorskie: DN Studio, Urszula Tutaj, Karolina Mizińska, T3 Atelier sp. z o.o.

 

Zobaczcie także przykładowych kilka projektów wnętrz biurowych i przestrzeni publicznych.

 

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 

T3 Atelier

         

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2021 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu