Prezentujemy kolejny projekt wnętrz przygotowany przez naszą firmę. Tym razem skandynawskie wnętrza w tonacji błękitno czarnej.

 

 

 

 

Aranżacja strefy dziennej domu jednorodzinnego w klimacie stonowanych wnętrz skandynawskich, których stylistyka w tym przypadku przełamana została akcentami kolorystycznymi w różnych odcieniach błękitu.

 

 

 

Odcienie bieli, szarości i czerni w połączeniu z ciepłym, naturalnym drewnem oraz niebieskimi tkaninami obiciowymi sofy z podnóżkiem i fotela tworzą wnętrze pełne harmonii i spokoju. Dodatki – kosze wiklinowe, miękkie wełniane poduszki oraz świece dające ciepłe światło, sprawiają że dosyć chłodna stylistyka staje się przytulniejsza.

 

 

 

 

W aranżacji pomieszczeń bardzo istotne było podkreślenie relacji wnętrza domu z jego zewnętrzem. Ogród staje się elementem aranżacji, który w zależności od pory roku zmienia charakter wnętrza: latem jest ono radośniejsze i żywe, natomiast zimą bardziej wysmakowane i eleganckie, nie tracąc przy tym na swojej uniwersalności.

 

 

 

 

 

Projekt: Urszula Tutaj - T3 Atelier sp. z o.o.

 

Gorąco zapraszamy do kontaktu z sympatycznymi architektami z T3 Atelier:

Urszulą Tutaj i Karoliną Mizińską

oraz Dorotą Nowak i Andrzejem Nowakiem z DN Studio.

 

Prawa autorskie: Urszula Tutaj, T3 Atelier sp. z o.o.

 

Zobaczcie także przykładowych kilka projektów wnętrz biurowych i przestrzeni publicznych.

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 

T3 Atelier

         

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2021 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu