Skip to main content

Korzyści dla naszych klientów

Doradztwo w zakresie wyboru

Wsłuchujemy się w to co do nas Państwo mówicie, określamy potrzeby i staramy się je w pełni zaspokajać. Doradzamy jak umeblować przestrzeń Państwa firmy, aby była funkcjonalna, ergonomiczna i estetyczna. Tworzymy miejsca pracy tak aby zapewnić maksymalny komfort użytkownikom, a jednocześnie zachować zdrowy rozsądek w zakresie wydawanych przez Państwa środków finansowych. Stawiamy nacisk na wygląd miejsc będących wizytówką firmy: gabinety, sale konferencyjne, hole wejściowe i recepcje. Przestrzeń która Państwa reprezentuje ma to robić w sposób godny, na miarę Waszej pozycji rynkowej dzisiaj i w przyszłości. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie liderów teamu katowickiego i krakowskiego, ich znajomość branży oraz obowiązujących trendów, wsparte młodym zespołem ukierunkowanym na wnętrza, architekturę i dobry design, gwarantuje Państwu nieszablonowe i piękne rozwiązania na miarę naszych czasów. Wspólnie stworzymy przestrzeń, którą pokochacie.

Projektowanie wyposażenia wnętrz

Wykonamy pełny, profesjonalny projekt wnętrz Państwa biur. Oczywiście możemy je tez w pełni wyposażyć. A jeśli ta wersja nie jest dla Państwa odpowiednia przygotowujemy dwie lub trzy wersje zagospodarowania Waszych biur w zakresie samych mebli. Różnicujemy przy tym standard wyposażenia, tak abyście otrzymali różne oferty w zakresie cenowym, oczywiście bez straty dla jakości wyposażenia. Przygotowujemy rysunki CAD 2D i 3D, na których widzicie Państwo dokładnie jak będzie wyglądało wyposażenie biura. Uzupełnieniem projektów są fotorealistyczne wizualizacje wybranych miejsc, które dokładnie i realistycznie obrazują Państwa przyszłe gabinety, sale konferencyjne i inne ważne dla was miejsca. Aby zadanie to wykonać jak najlepiej pracujemy na oprogramowaniu Autodesk – AutoCAD, 3D Max, oraz Chaos Group – V Ray.W razie potrzeby możemy wykonać dla Państwa pełny projekt wnętrz z uwzględnieniem kolorystyki wnętrz materiałów ściennych, podłogowych i sufitów. W projekcie tym także zawieramy projekt funkcjonalny oświetlenia. Projektowaniem wnętrz możemy zająć się samodzielnie, a także na zlecenie, bądź przy współpracy Państwa architekta.

Kosztorysowanie i negocjacje cenowe

Wykonujemy rzetelne kosztorysy proponowanych przez nas rozwiązań, nie zaskakując Państwa w momencie gdy się już przyzwyczaicie do strony wizualnej projektu, dodatkowymi dopłatami, lub jakimikolwiek ukrytymi kosztami. Nasze kosztorysy są zawsze zaproszeniem do negocjacji. Jeśli strony zachowują zdrowy rozsądek, to gwarantujemy że zawsze odchodzą zadowolone od stołu negocjacyjnego. Potrafimy znaleźć złoty środek i dla Państwa i dla nas. Dowodem na to są rzesze naszych stałych, zadowolonych klientów.

Szukanie źródeł finansowania

Wyposażenie dużych powierzchni biurowych wiąże się zwykle ze znacznymi wydatkami. Jeśli pojawia się problem sfinansowania całości projektu rozmawiamy o pozyskaniu źródeł jego finansowania. Możemy przygotować specjalną ofertę na przykład z podziałem płatności na transze. Przy współpracy z zaprzyjaźnionymi fabrykami możemy (przy dużych projektach), ustalać specjalne, indywidualne terminy płatności. A gdy to nie wystarcza możemy pozyskać dla Państwa źródło finansowania zewnętrznego w postaci bardzo korzystnego leasingu. Płatność może być wtedy rozłożona na 24 lub 36 miesięcy, a środki które musielibyście Państwo przeznaczyć na zakup wyposażenia, zapracują dla Was jako obrotowe.

Transport, montaż i przeprowadzki biura

Dla wszystkich sprzedanych przez nas produktów zapewniamy transport i montaż. W przypadku mebli jest to usługa nieodpłatna, natomiast w przypadku podłóg oraz oświetlenia odpłatna. Transportu i montażu mebli dokonuje pracująca dla nas od lat ta sama ekipa techniczna. Daje to gwarancję profesjonalizmu także na tym etapie współpracy. Podłogi i oświetlenie montują polecane przez nas zewnętrzne firmy, których jakości wykonywanych usług jesteśmy w stu procentach pewni. Na Państwa życzenie dokonujemy przeprowadzek oraz zmian w aranżacji, w użytkowanych przestrzeniach biurowych. Są to usługi odpłatne, przy których nasi stali klienci mogą liczyć na szczególnie dogodne warunki współpracy.

Opieka gwarancyjna i pogwarancyjna

Wszystkie dostarczone przez nas produkty pochodzą z autoryzowanych kanałów dystrybucji i są objęte gwarancją. Standardowo jest to gwarancja 24-miesięczna, lub 36-miesięczna. Na życzenie, w trakcie negocjacji może ona zostać wydłużona nawet do 60 miesięcy. Słyszeliśmy już o gwarancjach 10-letnich, my traktujemy je z przymrużeniem oka. Podczas naszej gwarancji klient jest objęty prawdziwą opieką serwisową. Po jej ukończeniu zawsze służymy pomocą, świadcząc serwis pogwarancyjny. Nie pozostawimy Państwa samych.

Doświadczenie, elastyczność, otwartość na potrzeby klienta i doskonała oferta to nasze atuty.
Porozmawiajmy o tym.