Życie, praca, pasje i wnętrza

 

 

Życie i Praca

Więcej pracujemy, czy mieszkamy? Życie nasze wypełnione jest pracą, wkracza ona do naszych domów, zaczyna wypełniać także nasz czas wolny. Dlatego nasz dom powinien być zaprojektowany tak, aby z jednej strony był naszym bastionem prywatności, pozwolił nam swobodnie i wygodnie żyć, niemniej.... Niemniej czasami potrzebujemy w nim także poświęcić czas na pracę. Życie i praca przeplatające się dwa wydawałoby się niebliskoznaczne w żaden sposób słowa, czasami stają się synonimami. Żyjmy, mieszkajmy w naszych domach, czasem popracujmy, ale starajmy się żyć i pracować w dobrze urządzonej przestrzeni.

Inspiracja i Kreacja

Aby stworzyć dobre wnętrza każdy potrzebuje inspiracji. Obejrzane tysiące zdjęć, setki stron internetowych, wizyty na targach to wszystko powoduje że mamy się czym zainspirować. Do tego dochodzi jeszcze odpowiedzialne śledzenie trendów, obserwowanie najlepszych (nie mylić z kopiowaniem) i mamy podstawy żeby przejść do kreacji. Kreując wnętrza nie patrzymy na chwilowe mody, pracujemy nie na rok, tylko na lata. Wyposażenia domu nikt nie wyrzuci, jak sukienki, na którą nie może po miesiącu patrzeć, bo była zakupową pomyłką. Twórcza, konsekwentna i odporna na upływający czas kreacja wnętrz ma w tym przyszłemu użytkownikowi pomóc. Kreujemy ciekawe wnętrza, dla Was, na długi czas.

Design i Jakość

Od produktów wyposażenia wnętrz, bez względu, czy mamy do czynienia ze stołem, krzesłem, czy dywanem oczekujemy, aby nam się podobały i trafiały w nasze gusta. Zaspokajały nasze odczucia estetyczne. Ale czy, tylko tego oczekujemy? Oczekujemy aby były dobrze zaprojektowane, a dobry design to połączenie funkcji, ergonomii, użyteczności i wyglądu. Kojarzenie designu tylko i wyłącznie ze stroną wizualną produktu jest częstym błędem przy całościowej ocenie produktu. Funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego wyglądu – to połączenie prezentują tylko najlepsze produkty. Charakteryzują się jeszcze jedną bardzo ważną cechą, są produktami najwyższej jakości. Jakość to ta cecha produktu, której szukając wyposażenia na długie lata, nie można pominąć.

Muzyka i Sztuka

Życie bez muzyki, literatury, malarstwa czyli szeroko rozumianej sztuki to coś czego sobie nie wyobrażamy. Dlatego w firmie staramy się połączyć biznes z pasją, dlatego organizujemy wystawy, wernisaże i koncerty. Wnętrza to także jeden z rodzajów sztuki, tyle że użytkowej. Połączyliśmy wszystko to w jednym miejscu. I Wy także możecie do nas niebawem dołączyć. Odwiedźcie nas, napiszcie do nas, zostańcie przyjaciółmi naszej firmy.

Produkty i Firma

Wybieraliśmy produkty długo i spośród najlepszych. Stworzenie takiego portfolio nie było łatwym wyzwaniem zarówno pod względem czasowym, finansowym i logistycznym. Rodziło się z wielkim trudem. Teraz już jest do Waszej dyspozycji. Najlepsze brandy w świecie wnętrz, najlepsza jakość, doskonałe produkty. Wszystko to podane w nowej formie, w nowej firmie, przez ludzi z doświadczeniem wyniesionym z poprzednich miejsc. Zapraszamy Was serdecznie do naszych salonów ekspozycyjnych w Krakowie i Katowicach.

Wnętrza i Przestrzeń

Aby żyć, pracować i spełniać swoje pasje potrzebujemy przestrzeni. Przestrzeni przyjaznej dobrze urządzonej, w której będziemy się czuć dobrze. Potrzebujemy wnętrz, które będą nas pobudzać do dalszego kreatywnego życia. Wnętrz oddziałujących dobrze na nasze samopoczucie, wnętrz sprzyjających efektywnemu wypoczynkowi, a także skupieniu i intensywnej pracy. Potrzebujemy wnętrz na miarę naszych codziennych i niecodziennych wyzwań.

 

 

 

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż,
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Polecane produkty

designerskie-lampy-do-sypialni-artemide-empatia-table-lampka-nocna-1
aspen-s17-lampa-sufitowa-zwieszana-B.lux
time-sofy-joquer
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
bright-light-table-lamp-bright-white-1.1-lampa-na-biurko

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Linki do przyjaciół

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

 

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 

T3 Atelier