Do Waszej dyspozycji oferujemy pomoc architektów wnętrz, grafików 3D/VR, doświadczonego konstruktora, menadżerów projektów i menadżera d/s logistyki. Sprostają oni każdemu zadaniu, postawionemu przed nimi, przez inwestora lub architekta. Zaprojektują, zaprezentują oraz wyposażą każde biuro, z gwarancją satysfakcji każdego klienta.

 

Dział projektowania wnętrz

  

Karolina Mizińska 

Art Director - Interior Architect

architekt wnętrz, absolwent ASP. Powierzchnie industrialne, lofty, wnętrza nowoczesne to tematyka, w której najlepiej się czuje. Nie lubi mebli rzeźbionych i płytek ceramicznych w kwiatki

Julia Łabęcka 

Project Manager - Interior Architect

Studiowała architekturę na Politechnice Krakowskiej oraz National Technical University of Athens. Na bieżąco śledzi wnętrzarskie trendy. Lubi fotografować - najchętniej w podróży.

Dagmara Chechelska 

Project Manager - Interior Architect

architekt wnętrz, studiowała na ASP w Holandii i w Krakowie. Lubi wnętrza nowoczesne i przyjazne mieszkańcom i użytkownikom. 
Łączy życie pomiędzy Krakowem, a Turynem. Nasz najdalej wysunięty przyczółek na południe Europy :).

Karol Janiak

Technical Project Director

absolwent Wydziału Technologii Drewna w Poznaniu z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży meblowej. Jeśli tylko prawa fizyki na to pozwolą - skonstruuje i wykona każdy mebel. Kocha podróże, z których przywozi worki monet i wbrew protestom żony, jako zapalony numizmatyk, lubi wydawać pieniądze na pieniądze

 

 

Marketing / VR

Piotr Totoń

Graphic, Virtual Reality, 3D

tworzy świat 3D, Virtual Reality. Pomoże Wam pobiegać po osiedlu, które jeszcze nie jest nawet wybudowane, a także wypocząć w salonie, który nie jest jeszcze umeblowany. Porozmawiacie także z nim o naszym marketingu, mediach społecznościowych i promocji naszej firmy.

Logistyka / VR

Rafał C. Białecki

Logistic Manager / Graphic, Virtual Reality, 3D

Człowiek, który jest odpowiedzialny aby wszystko do nas i do Was przyjechało w terminie. 

W wolnych chwilach :) także  grafik 3D, pasjonat gier, świata 3D, wirtualnej rzeczywistości oraz muzyki, o najlepszych gitarzystach rockowych wie chyba wszystko

  

Dział wyposażenia wnętrz

  

Beata Adamczyk 

Senior Project Manager

dwadzieścia lat w branży, urządzi każde biuro, gabinet, czy salę konferencyjną, ale może tak samo rozmawiać z Wami o Waszych domach, o wnętrzach wie bardzo, bardzo dużo.

Katarzyna Bartodziej 

Senior Project Manager

solwent zarządzania WSZ w Częstochowie, w branży przeszło 10 lat. Systematyczna i szybka w działaniach. Lubi minimalizm i wysmakowany design, uwielbia pracę z wnętrzami i widzi ją wszędzie. W wolnych chwilach góry i obcowanie z naturą, najlepiej w dzikich regionach Szkocji :). Miłośniczka szybkich samochodów i powieści Cobena.

Adrian Więckowski 

Senior Project Manager

z wykształcenia ekonomista, od 10 lat w branży wyposażenia wnętrz komercyjnych. Najbardziej lubię pracę przy projektach kompleksowych. Jeśli odbieracie stan developerki Waszego biura, to on z przyjemnością odda Wam go w pełni wyposażone. W wolnym czasie sędzia piłkarski.

Łukasz Dubij

Senior Project Manager

od kilkunastu lat zajmuje się wyposażeniem wnętrz komercyjnych. Doskonała znajomość branży, poprowadził wiele bardzo dużych projektów. Siła spokoju i opanowanie to jego cechy. Nasz człowiek do spraw trudnych.

 

 

Zarząd firmy

Lucyna Totoń

Financial Manager

dba o to abyśmy wszystko popłacili i aby nam także płacono, najbardziej lubi klasyków z kolekcji Vitry, Waltera Knolla i Poltrony Frau i Cassiny,

Jan Totoń

General Manager

automatyk, który od trzydziestu lat zajmuje się wyposażeniem wnętrz, pokochał design, meble, lampy, dodatki i dywany, podobno jeden z niewielu facetów rozróżniających kolory. Honorowy członek SARP Katowice, stały współpracownik Politechniki Krakowskiej.

 

 

Razem tworzymy naprawdę dobry, odpowiedzialny team,
mocno angażujący się w pracę, celem Państwa pełnej satysfakcji.
 

Skontaktujcie się z nami.

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2022 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu