Nasz zespół

 

Do Waszej dyspozycji oferujemy pomoc architektów wnętrz, grafików 3D/VR, doświadczonego konstruktora, menadżerów projektów i menadżera d/s logistyki. Sprostają oni każdemu zadaniu, postawionemu przed nimi, przez inwestora lub architekta. Zaprojektują, zaprezentują oraz wyposażą każde biuro, z gwarancją satysfakcji każdego klienta.

A oto katowicki, krakowski i warszawski zespół projektowy i handlowy naszej firmy.

 

Dział projektowania wnętrz

 

 

 

 

 

Karolina Mizińska 

Art Director - Interior Architect

architekt wnętrz, absolwent ASP. Powierzchnie industrialne, lofty, wnętrza nowoczesne to tematyka, w której najlepiej się czuje. Nie lubi mebli rzeźbionych i płytek ceramicznych w kwiatki.

 

Urszula Tutaj

Project Manager - Architect

architekt z wykształcenia, absolwent Politechniki Śląskiej, mocno nastawiona na wnętrza i dobry design, wysmakowane biuro z polotem to jej domena. Doskonale projektuje również nowoczesne, a jednocześnie ciepłe i przytulne domy i apartamenty.

 

 

 

Dagmara Chechelska 

Project Manager - Interior Architect

architekt wnętrz, studiowała na ASP w Holandii i w Krakowie. Lubi wnętrza nowoczesne i przyjazne mieszkańcom i użytkownikom. 
Łączy życie pomiędzy Krakowem, a Turynem. Nasz najdalej wysunięty przyczółek na południe Europy :)

 

   Wirtualna rzeczywistość  

 

Aleksandra Szadura 

Project Manager - Interior Architect

architekt wnętrz, studiowała na Politechnice Krakowskiej oraz w Krakowskiej Szkole Artystycznej. Lubi wnętrza nowoczesne, przyjazne użytkownikom. Otwarta i radosna. Interesuje się sztuką, designem i fotografią.

 

Piotr Totoń

Graphic, Virtual Reality, 3D

świat 3D, Virtual Reality. Pomoże Wam pobiegać po osiedlu, które jeszcze nie jest nawet wybudowane, a także wypocząć w salonie, który nie jest jeszcze umeblowany. Porozmawiacie także z nim o naszym marketingu, mediach społecznościowych i promocji naszej firmy.

 

 

Rafał C. Białecki

Graphic, Virtual Reality, 3D

grafik 3D, pansjonat gier, świata 3D, wirtualnej rzeczywistości oraz muzyki, o najlepszych gitarzystach rockowych wie chyba wszystko.

 

Indywidualne projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz

       

Karol Janiak

Technical Project Director

absolwent Wydziału Technologii Drewna w Poznaniu z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży meblowej. Jeśli tylko prawa fizyki na to pozwolą - skonstruuje i wykona każdy mebel. Kocha podróże, z których przywozi worki monet i wbrew protestom żony, jako zapalony numizmatyk, lubi wydawać pieniądze na pieniądze
       

Dział wyposażenia wnętrz

 

       

Małgorzata Nowakowska 

Senior Project Manager

pasjonatka Vitry i dobrego designu, młodość i fantazja, pomoże chętnie w urządzeniu zarówno domu jak i biura.

 

Beata Adamczyk 

Senior Project Manager

dwadzieścia lat w branży, urządzi każde biuro, gabinet, czy salę konferencyjną, ale może tak samo rozmawiać z Wami o Waszych domach, o wnętrzach wie bardzo, bardzo dużo.

 

Katarzyna Bartodziej 

Senior Project Manager

absolwent zarządzania WSZ w Częstochowie, w branży przeszło 10 lat. Systematyczna i szybka w działaniach. Lubi minimalizm i wysmakowany design, uwielbia pracę z wnętrzami i widzi ją wszędzie. W wolnych chwilach góry i obcowanie z naturą, najlepiej w dzikich regionach Szkocji :). Miłośniczka szybkich samochodów i powieści Cobena.

 

 

Magdalena Kisiel 

Senior Project Manager

ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz komercyjnych, doskonale czuje się we wnętrzach nowoczesnych, potrafi doradzić jak ekonomicznie urządzić fajne biura.

 

 

Joanna Urbasek 

Logistic Manager

nasza nieoceniona pani logistyk, jeśli potrzebujemy przywieźć meble z dowolnego miejsca na świecie, a później Wam je dostarczyć i zmontować, ona na pewno to załatwi, pomoże także Państwu w wyborze foteli i mebli biurowych. 

 

Adrian Więckowski 

Senior Project Manager

z wykształcenia ekonomista, od 10 lat w branży wyposażenia wnętrz komercyjnych. Najbardziej lubię pracę przy projektach kompleksowych. Jeśli odbieracie stan developerki Waszego biura, to on z przyjemnością odda Wam go w pełni wyposażone. W wolnym czasie sędzia piłkarski.

Łukasz Dubij

Senior Project Manager

od kilkunastu lat zajmuje się wyposażeniem wnętrz komercyjnych. Doskonała znajomość branży, poprowadził wiele bardzo dużych projektów. Siła spokoju i opanowanie to jego cechy. Nasz człowiek do spraw trudnych.

 

       

 Zarząd firmy

 

 

 

 

 

Lucyna Totoń

Financial Manager

dba o to abyśmy wszystko popłacili i aby nam także płacono, najbardziej lubi klasyków z kolekcji Vitry, Waltera Knolla i Poltrony Frau i Cassiny,

 

 

 

Jan Totoń

General Manager

automatyk, który od dwudziestu lat zajmuje się wyposażeniem wnętrz, pokochał design, meble, lampy, dodatki i dywany, podobno jeden z niewielu facetów rozróżniających kolory. Honorowy członek SARP Katowice, stały współpracownik Politechniki Krakowskiej.

   

 

 

Razem tworzymy naprawdę dobry, odpowiedzialny team,

mocno angażujący się w pracę, celem Państwa pełnej satysfakcji.

 

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż,
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Polecane produkty

designerskie-lampy-do-sypialni-artemide-empatia-table-lampka-nocna-1
aspen-s17-lampa-sufitowa-zwieszana-B.lux
time-sofy-joquer
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
bright-light-table-lamp-bright-white-1.1-lampa-na-biurko

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Linki do przyjaciół

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

 

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 

T3 Atelier