Nasz zespół

 

Do Waszej dyspozycji oferujemy pomoc architektów wnętrz, grafików 3D/VR, doświadczonego konstruktora, menadżerów projektów i menadżera d/s logistyki. Sprostają oni każdemu zadaniu, postawionemu przed nimi, przez inwestora lub architekta. Zaprojektują, zaprezentują oraz wyposażą każde biuro, z gwarancją satysfakcji każdego klienta.

A oto katowicki, krakowski i warszawski zespół projektowy i handlowy naszej firmy.

 

Dział projektowania wnętrz

 

 

 

 

 

Karolina Mizińska 

Art Director - Interior Architect

architekt wnętrz, absolwent ASP. Powierzchnie industrialne, lofty, wnętrza nowoczesne to tematyka, w której najlepiej się czuje. Nie lubi mebli rzeźbionych i płytek ceramicznych w kwiatki.

 

Urszula Tutaj

Project Manager - Architect

architekt z wykształcenia, absolwent Politechniki Śląskiej, mocno nastawiona na wnętrza i dobry design, wysmakowane biuro z polotem to jej domena. Doskonale projektuje również nowoczesne, a jednocześnie ciepłe i przytulne domy i apartamenty.

 

 

 

Dagmara Chechelska 

Project Manager - Interior Architect

architekt wnętrz, studiowała na ASP w Holandii i w Krakowie. Lubi wnętrza nowoczesne i przyjazne mieszkańcom i użytkownikom. 
Łączy życie pomiędzy Krakowem, a Turynem. Nasz najdalej wysunięty przyczółek na południe Europy :)

 

     

 

Aleksandra Szadura 

Project Manager - Interior Architect

architekt wnętrz, studiowała na Politechnice Krakowskiej oraz w Krakowskiej Szkole Artystycznej. Lubi wnętrza nowoczesne, przyjazne użytkownikom. Otwarta i radosna. Interesuje się sztuką, designem i fotografią.

 

Julia Łabęcka 

Project Manager - Interior Architect

Studiowała architekturę na Politechnice Krakowskiej oraz National Technical University of Athens. Na bieżąco śledzi wnętrzarskie trendy. Lubi fotografować - najchętniej w podróży.

 

 

 

 

Indywidualne projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz

  Wirtualna rzeczywistość     

Karol Janiak

Technical Project Director

absolwent Wydziału Technologii Drewna w Poznaniu z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży meblowej. Jeśli tylko prawa fizyki na to pozwolą - skonstruuje i wykona każdy mebel. Kocha podróże, z których przywozi worki monet i wbrew protestom żony, jako zapalony numizmatyk, lubi wydawać pieniądze na pieniądze
 

Piotr Totoń

Graphic, Virtual Reality, 3D

świat 3D, Virtual Reality. Pomoże Wam pobiegać po osiedlu, które jeszcze nie jest nawet wybudowane, a także wypocząć w salonie, który nie jest jeszcze umeblowany. Porozmawiacie także z nim o naszym marketingu, mediach społecznościowych i promocji naszej firmy. 
 

Rafał C. Białecki

Graphic, Virtual Reality, 3D

grafik 3D, pansjonat gier, świata 3D, wirtualnej rzeczywistości oraz muzyki, o najlepszych gitarzystach rockowych wie chyba wszystko.

Dział wyposażenia wnętrz

 

       

Małgorzata Nowakowska 

Senior Project Manager

pasjonatka Vitry i dobrego designu, młodość i fantazja, pomoże chętnie w urządzeniu zarówno domu jak i biura.

 

Beata Adamczyk 

Senior Project Manager

dwadzieścia lat w branży, urządzi każde biuro, gabinet, czy salę konferencyjną, ale może tak samo rozmawiać z Wami o Waszych domach, o wnętrzach wie bardzo, bardzo dużo.

 

Katarzyna Bartodziej 

Senior Project Manager

absolwent zarządzania WSZ w Częstochowie, w branży przeszło 10 lat. Systematyczna i szybka w działaniach. Lubi minimalizm i wysmakowany design, uwielbia pracę z wnętrzami i widzi ją wszędzie. W wolnych chwilach góry i obcowanie z naturą, najlepiej w dzikich regionach Szkocji :). Miłośniczka szybkich samochodów i powieści Cobena.

 

 

Joanna Urbasek 

Logistic Manager

nasza nieoceniona pani logistyk, jeśli potrzebujemy przywieźć meble z dowolnego miejsca na świecie, a później Wam je dostarczyć i zmontować, ona na pewno to załatwi, pomoże także Państwu w wyborze foteli i mebli biurowych. 

 

Adrian Więckowski 

Senior Project Manager

z wykształcenia ekonomista, od 10 lat w branży wyposażenia wnętrz komercyjnych. Najbardziej lubię pracę przy projektach kompleksowych. Jeśli odbieracie stan developerki Waszego biura, to on z przyjemnością odda Wam go w pełni wyposażone. W wolnym czasie sędzia piłkarski.

 

Łukasz Dubij

Senior Project Manager

od kilkunastu lat zajmuje się wyposażeniem wnętrz komercyjnych. Doskonała znajomość branży, poprowadził wiele bardzo dużych projektów. Siła spokoju i opanowanie to jego cechy. Nasz człowiek do spraw trudnych.

 Zarząd firmy

 

 

 

 

 

Lucyna Totoń

Financial Manager

dba o to abyśmy wszystko popłacili i aby nam także płacono, najbardziej lubi klasyków z kolekcji Vitry, Waltera Knolla i Poltrony Frau i Cassiny,

 

 

 

Jan Totoń

General Manager

automatyk, który od dwudziestu lat zajmuje się wyposażeniem wnętrz, pokochał design, meble, lampy, dodatki i dywany, podobno jeden z niewielu facetów rozróżniających kolory. Honorowy członek SARP Katowice, stały współpracownik Politechniki Krakowskiej.

   

 

 

Razem tworzymy naprawdę dobry, odpowiedzialny team,

mocno angażujący się w pracę, celem Państwa pełnej satysfakcji.

 

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż,
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Polecane produkty

designerskie-lampy-do-sypialni-artemide-empatia-table-lampka-nocna-1
aspen-s17-lampa-sufitowa-zwieszana-B.lux
time-sofy-joquer
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
bright-light-table-lamp-bright-white-1.1-lampa-na-biurko

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Linki do przyjaciół

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

 

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 

T3 Atelier