Nasz zespół

 

A oto katowicki i krakowski zespół projektowy i handlowy naszej firmy.

 

Katowice

 

Kraków 

Beata Adamczyk 

dwadzieścia lat w branży, urządzi każde biuro, gabinet, czy salę konferencyjną, ale może tak samo rozmawiać z Wami o Waszych domach, o wnętrzach wie bardzo, bardzo dużo.

 

Małgorzata Nowakowska 

pasjonatka Vitry i dobrego designu, młodość i fantazja, pomoże chętnie w urządzeniu zarówno domu jak i biura.

Joanna Urbasek 

nasza nieoceniona pani logistyk, jeśli potrzebujemy przywieźć meble z dowolnego miejsca na świecie, a później Wam je dostarczyć i zmontować, ona na pewno to załatwi, pomoże także Państwu w wyborze foteli i mebli biurowych. 

 

Karolina Mizińska 

architekt wnętrz, absolwent ASP. Powierzchnie industrialne, lofty, wnętrza nowoczesne to tematyka, w której najlepiej się czuje. Nie lubi mebli rzeźbionych i płytek ceramicznych w kwiatki.

Urszula Tutaj

architekt z wykształcenia, absolwent Politechniki Śląskiej, mocno nastawiona na wnętrza i dobry design, wysmakowane biuro z polotem to jej domena. Doskonale projektuje również nowoczesne, a jednocześnie ciepłe i przytulne domy i apartamenty.

 

Dagmara Chechelska 

architekt wnętrz, studiowała na ASP w Holandii i w Krakowie. Lubi wnętrza nowoczesne i przyjazne mieszkańcom i użytkownikom.

Monika Panyło

projektantka wnętrz, absolwent WST w Katowicach. Nowoczesne biura, domy, rezydencje i ich wnętrza to świat, w którym najlepiej się czuje.

 

 

Piotr Totoń

świat 3D, Virtual Reality. Pomoże Wam pobiegać po osiedlu, które jeszcze nie jest nawet wybudowane, a także wypocząć w salonie, który nie jest jeszcze umeblowany. Porozmawiacie także z nim o naszym marketingu, mediach społecznościowych i promocji naszej firmy.

Anna Korolow

pasjonatka designu i ciekawych wnętrz. Prywatnie trener fitness i zdobywczyni Mont Blanc. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Rafał C. Białecki

grafik 3D, pansjonat gier, świata 3D, wirtualnej rzeczywistości oraz muzyki, o najlepszych gitarzystach rockowych wie chyba wszystko.

   

 

Lucyna Totoń

księgowa, dba o to abyśmy wszystko popłacili i aby nam także płacono, najbardziej lubi klasyków z kolekcji Vitry, Knolla i Cassiny, 

   

 

Jan Totoń

automatyk, który od dwudziestu lat zajmuje się wyposażeniem wnętrz, pokochał design, meble, lampy, dodatki i dywany, podobno jeden z niewielu facetów rozróżniających kolory. Honorowy członek SARP Katowice, stały współpracownik Politechniki Krakowskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Razem tworzymy naprawdę dobry, odpowiedzialny team,

mocno angażujący się w pracę, celem Państwa pełnej satysfakcji.

 

Polecane produkty

designerskie-lampy-do-sypialni-artemide-empatia-table-lampka-nocna-1
aspen-s17-lampa-sufitowa-zwieszana-B.lux
time-sofy-joquer
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
nordic-krzeslo-noti.7

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Linki do przyjaciół

T3 Inwest
Meble biurowe pracownicze, gabinetowe, wyposażenie recepcji i sal konferencyjnych. Fotele i krzesła obrotowe oraz konferencyjne.

CT Fitout
Współpracująca z nami firma prowadząca kompleksowe realizacje w zakresie projektowania i wyposażenia biur pod klucz.

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

T3 Atelier

Kraków

ul. Krakusa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
krakow@t3atelier.pl 

Katowice

ul. Budowlana 12
tel.: + 48 32-203-93-84
katowice@t3atelier.pl