Codewise – biuro przyjazne ludziom

Stworzyć miejsce dla ludzi młodych, radosnych i jednocześnie mocno zaangażowanych w pracę i rozwój firmy. Połączyć techniczną pracę informatyka z niemal domowym wnętrzem, momentami balansując pomiędzy zabawą, a innowacyjną techniką.

Stworzyć miejsce przyjazne ludziom, w którym chętnie będą przebywać w tygodniu i do którego sami przyjadą, przez nikogo nie zmuszani, w sobotę lub niedzielę. Miejsce, w którym będzie się harmonijnie przenikać także ich życie prywatne i zawodowe. Trudne zadanie, postawione przez firmę Codewise z Krakowa przed zespołem projektowym z firmy Make It Yours z Krakowa i firmami wykonawczymi T3 Atelier i Vitra Polska.

„Skupiamy dużą uwagę nie tylko na naszej pracy, ale na całym jej środowisku. Środowisku pracy, w którym nikt nie musi nadzorować kreatywnej pracy informatyka, handlowca, czy supportu. W krakowskiej, dość szczególnej lokalizacji, na rynku, na którym występuje duża ilość firm IT, chcemy aby z nami pracowali wybitni i najlepsi. Muszą się z nami i u nas czuć doskonale. Nie pozwolę, aby ktoś stresował się w niedzielę tym, że musi przyjść do pracy w poniedziałek. Traktuję wszystkich w Codewise, tak jak ja chciałbym być traktowany. To jest biuro, w jakim ja chciałbym pracować.” - mówi Robert Gryn CEO, Codewise sp. z o.o.

Na powierzchni 2000 m2 architekci stworzyli miejsce pracy dla ok. 150 osób, w systemie biura open space, podzielonego na zespoły ażurowymi meblami z roślinnością. Daje to komfort pracy z zachowaniem otwartości całości wnętrz. Dziewięć sal konferencyjnych z artystycznie malowanymi ścianami i zaprojektowanymi przez grafików tapetami, z motywami charakterystycznymi dla Krakowa z lekką nutą industrializmu, różni się pomiędzy sobą zarówno w zakresie wystroju, mebli jak i oświetlenia. Luksusowo wyposażone kantyny z mocnymi elementami natury służą pracownikom nie tylko jako miejsce posiłków, a także jako sale spotkań i większych mitingów. Relaksować można się w brainstorm wpisanych w przestrzeń open space, w doskonale wyposażonym game room, czy w idealnie wyciszonym pokoju muzycznym. Dla zdrowia i kondycji można spędzić czas pod okiem trenera na profesjonalnej siłowni, w sali jogi, czy umówić się na dowolną godzinę z fizjoterapeutą, na masaż zdrowotno-relaksacyjny. Wszystko w ramach 2000 m2 przestrzeni oddanej do pełnej dyspozycji pracownikom. Przestrzeni, która cieszy ludzi na co dzień, a miejsca takie jak siłownia, czy pokój muzyczny przyciągają ich nawet w weekendy.

„Zadanie to byłoby niewykonalne, gdyby nie inwestor – Robert i jego konsekwencja w działaniu. Nie oszczędzał on środków na najlepsze, ergonomiczne wyposażenie, najwyższej jakości meble i oświetlenie, oraz wyposażenie dodatkowe, jak sprzęt muzyczny, profesjonalne wyposażenie siłowni, pokoju masażu, a także doskonałe materiały użyte podczas realizacji. Ponadstandardowe zaangażowanie finansowe inwestora, plus jego chęć stworzenia miejsca niezwykłego i jego osobiste zaangażowanie w tworzenie tej luksusowej przestrzeni pracy, oraz nasze możliwości realizacyjne pozwoliły na jego powstanie.” - ocenia Jan Totoń z T3 Atelier.

Dzięki zespołowej pracy inwestora, architektów i wykonawców w Krakowie powstało jedno z najbardziej przyjaznych pracownikowi biur w Europie.

Piotr Mastalerz - Codewise_01
Piotr Mastalerz - Codewise_02
Piotr Mastalerz - Codewise_03
Piotr Mastalerz - Codewise_04
Piotr Mastalerz - Codewise_05
Piotr Mastalerz - Codewise_06
Piotr Mastalerz - Codewise_07
Piotr Mastalerz - Codewise_08
Piotr Mastalerz - Codewise_09
Piotr Mastalerz - Codewise_10
Piotr Mastalerz - Codewise_11
Piotr Mastalerz - Codewise_12
Piotr Mastalerz - Codewise_13
Piotr Mastalerz - Codewise_14
Piotr Mastalerz - Codewise_15
Piotr Mastalerz - Codewise_16
Piotr Mastalerz - Codewise_17
Piotr Mastalerz - Codewise_18
Piotr Mastalerz - Codewise_19
Piotr Mastalerz - Codewise_20
Przemek Kucinski - Codewise_01
Przemek Kucinski - Codewise_02
Przemek Kucinski - Codewise_03
Przemek Kucinski - Codewise_04
Przemek Kucinski - Codewise_05
Przemek Kucinski - Codewise_06
Przemek Kucinski - Codewise_07
Przemek Kucinski - Codewise_08
Przemek Kucinski - Codewise_09
Przemek Kucinski - Codewise_10

FIRMA / INWESTOR - Codewise sp. z o.o.

ROZMIAR – powierzchnia biur 2000 m2

ROK - 2017

LOKALIZACJA - Kraków, Polska

PROJEKT - Make It Yours

WYKONAWCA / PRODUCENT - T3 Atelier / Vitra Polska

FOTOGRAFIA - Piotr Mastalerz / Przemek Kuciński

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż,
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Polecane produkty

designerskie-lampy-do-sypialni-artemide-empatia-table-lampka-nocna-1
aspen-s17-lampa-sufitowa-zwieszana-B.lux
time-sofy-joquer
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
nordic-krzeslo-noti.7

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Linki do przyjaciół

T3 Inwest
Meble biurowe pracownicze, gabinetowe, wyposażenie recepcji i sal konferencyjnych. Fotele i krzesła obrotowe oraz konferencyjne.

CT Fitout
Współpracująca z nami firma prowadząca kompleksowe realizacje w zakresie projektowania i wyposażenia biur pod klucz.

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.pl 

Katowice

ul. Budowlana 12
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.pl 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.pl 

wkrótce otwarcie biura 
projektowo-handlowego

T3 Atelier