Sesje zdjęciowe – projekty wnętrz biurowych WWF Polska, KGH Polska i Wokas SA.

Ostatni czwartek i piątek maja to były bardzo pracowite dwa dni. Wykonywaliśmy projekty wnętrz biurowych dla trzech firm i instytucji i wszystkie trzy wyposażaliśmy całkowicie, bądź częściowo w meble biurowe. Budynki zostały zasiedlone i nastał czas na dokonanie sesji zdjęciowych.

Sesje zdjęciowe naszych realizacji wnętrz wykonywaliśmy tradycyjnie już z Przemkiem Kucińskim, lubianym krakowskim fotografem wnętrz.

 

 

W Warszawie w czwartek powstały fotografie w siedzibie Fundacji WWF Polska. Tej organizacji nie musimy przedstawiać nikomu i cieszymy się bardzo, że to właśnie nam przypadło w udziale zaprojektowanie i wyposażenie ich nowych biur. Był to bardzo ciekawy, ale jednocześnie trudny projekt. Łączyliśmy w nowej siedzibie WWF Polska część mebli dotychczas użytkowanych z meblami nowymi z firmy IKEA oraz meblami z naszej oferty. Daliśmy radę, w Wam niebawem zaprezentujemy efekty naszej pracy.

 

 

Wieczorem przemieściliśmy się do Łosic, zanocowali w cudownych okolicach nadbużańskich, a po śniadaniu wzięliśmy się ostro do pracy. Pierwsza sesja dotyczyła projektu KGH Polska. To duży, polski producent zdrowych, pozbawionych dodatków soków i napojów. Ich flagowe produkty to przeróżne odmiany soków z aloesem, granatem, soki przecierane smoothie, lemoniady, wody kokosowe, brzozowe i wiele innych. W południe przemieściliśmy się do siedziby firmy Wokas SA. To największy w Polsce i jeden z największych w Europie producent torfu, ziemi ogrodniczej oraz podkładów pod uprawę grzybów. Obydwa te budynki projektowaliśmy w zakresie wnętrz, a także wyposażali w meble biurowe.

 

 

 

Super dwa dni, fantastyczni ludzie, piękne wnętrza, a dodatkowo loty dronem, tak można pracować. Efekty sesji zdjęciowych dla wszystkich trzech realizacji pokażemy niebawem na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

 

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż,
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Polecane produkty

designerskie-lampy-do-sypialni-artemide-empatia-table-lampka-nocna-1
aspen-s17-lampa-sufitowa-zwieszana-B.lux
time-sofy-joquer
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
bright-light-table-lamp-bright-white-1.1-lampa-na-biurko

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Linki do przyjaciół

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

 

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 

T3 Atelier