Mieszkanie w klimacie mid century

Wnętrze w stylu mid-century to przede wszystkim wygoda, prostota i funkcjonalność. W każdym z pomieszczeń królują meble, które po ciężkim dniu pracy powinny zachęcać nas do odpoczynku. Wygodne siedziska to nie jedyna rzecz, która charakteryzuje wnętrze. Widoczne jest tutaj wszechobecne dębowe lub bukowe drewno. W połączeniu z prostymi formami stanowi nienachalną ozdobę wnętrza. W pomieszczeniach brakuje zdobień. Znajdują się tutaj jednak dodatki w ciepłym, metalicznym odcieniu miedzi oraz przeszklenia. Ciepłe kolory drewna idealnie współgrają z licznymi elementami w odcieniach pastelowych. Jedynym mocnym akcent to ciemno zielona ściana oraz sofa. Wraz z roślinnością tworzą spójną całość. Wrażenie bliskości natury to ważny element wnętrz wykonanych w tym stylu. Charakter wnętrza podkreślają również typowe dla mid- century odważne wzory geometryczne. Najwięcej znajdziemy ich przy zastosowanych oprawach oświetleniowych, które często wyglądają jak dzieło sztuki.

projekt: Dagmara Chechelska - T3 Atelier

Polecane produkty

designerskie-lampy-do-sypialni-artemide-empatia-table-lampka-nocna-1
aspen-s17-lampa-sufitowa-zwieszana-B.lux
time-sofy-joquer
grand-repos-ottoman.3-fotel-vitra
nordic-krzeslo-noti.7

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

 

Linki do przyjaciół

T3 Inwest
Meble biurowe pracownicze, gabinetowe, wyposażenie recepcji i sal konferencyjnych. Fotele i krzesła obrotowe oraz konferencyjne.

CT Fitout
Współpracująca z nami firma prowadząca kompleksowe realizacje w zakresie projektowania i wyposażenia biur pod klucz.

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

T3 Atelier

Kraków

ul. Krakusa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
krakow@t3atelier.pl 

Katowice

ul. Budowlana 12
tel.: + 48 32-203-93-84
katowice@t3atelier.pl