Skip to main content

Noti Paxt - kubełkowe krzesła konferencyjne

Noti Paxt to kompleksowa kolekcja kubełkowych krzeseł o wyraźnie klasycznym charakterze, jednak z unikatowym stylem Piotra Kuchcińskiego, który zadbał o proporcje, harmonijne linie i szczegóły wykończenia.

Wyróżniające się cechy tych krzeseł to opcjonalny element oparcia, który podnosi poziom wygody i może być również silnym akcentem w przestrzeni. Jest to fascynujący aspekt, gdyż możemy wybrać tkaninę na ten element niezależnie od reszty krzesła, co otwiera możliwość stworzenia interesującego kontrastu.

Krzesła Paxt występują w dwóch wariantach - niskim i wysokim, a dodatkowo są dostępne w odmianie "Paxt soft". Ta ostatnia charakteryzuje się swobodnym zmarszczeniem tkaniny na oparciu oraz dodatkowym, miękkim wypełnieniem, co jeszcze bardziej podnosi komfort siedzenia.

Kolekcja Paxt to połączenie klasyki z wyczuciem współczesnego designu, a skupienie na szczegółach i estetyce nadaje tym krzesłom niepowtarzalny charakter. Dzięki różnorodności opcji, Paxt wkomponuje się doskonale w różne przestrzenie, zachowując swój indywidualny urok.

Zapytaj o produkt