Skip to main content

level_up - kolekcja biurek regulowanych

Biurka LEVEL_UP występują w modułach pojedynczych i podwójnych typu bench. Standardowa kolorystyka stelaży to:
– biały RAL 9016,
– czarny RAL 9005.
Silniki napędowe są wbudowane w kolumny (nie zewnętrzne), co gwarantuje ich cichą pracę < 50 dB(A). Przy większej ilości biurek znajdujących się na jednej powierzchni przekłada się to na akustyczny komfort wnętrza, co w konsekwencji ma bezpośredni wpływ na jakość i wydajność pracy. Dodatkowo kolumny wyposażone są w system antykolizyjny, który rozpoznaje przeszkodę podczas ruchu blatu, zatrzymuje napęd i wykonuje ruch w kierunku przeciwnym.
Kolumny biurek składają się z trzech elementów, dzięki czemu uzyskujemy szeroki zakres regulacji:
– biurka pojedyncze: 65 – 133 cm,
– biurka podwójne: 64 – 132 cm.
Biurka sterowane są za pomocą pilota w kolorze czarnym z funkcją góra/dół.
konstrukcja:
biurka pojedyncze:
Nogi kolumnowe biurek wsparte są na metalowych stopach z możliwością ich poziomowania. Pod blatem biurek znajduje się zamknięta konstrukcyjna rynna łącząca ze sobą nogi kolumnowe, pełniąca jednocześnie funkcję magazynku na przewody kablowe oraz transformator.
biurka podwójne:
Nogi kolumnowe biurek bench są łączone ze sobą za pomocą pomostowych belek prostokątnych będących elementami konstrukcyjnymi. Pomiędzy belkami zawieszony jest kosz metalowy do magazynowania przewodów kablowych, gniazd itp. Kosz z góry przykryty jest dwiema osłonami metalowymi mocowanymi za pomocą pasków magnetycznych. Łatwy montaż i demontaż osłon pozwala na komfortową obsługę kosza. Dzięki ażurowej budowie kosza nie gromadzi się w jego wnętrzu kurz, a wielkość otworów pozwala na swobodne przeciąganie kabli w dowolnym miejscu na całej jego szerokości. Pod blatami biurek znajduje się zamknięta rynna łącząca ze sobą nogi kolumnowe, pełniąca funkcję magazynku na przewody kablowe oraz transformator.

Zapytaj o produkt