Darmowa porada architekta, projekt wnętrz biura. Projektowanie wnętrz biura online.

 

 

Porada architekta gratis – sposób na szybki refresh biura

 

Po zakończeniu stanu zagrożenia epidemicznego wrócicie do Waszych biur. Możecie sprawić, że będą one ciekawsze i bardziej przyjazne użytkownikom. A my możemy Wam w tym nieodpłatnie pomóc.

 

Mamy dla Was niezwykły prezent na te ciężkie czasy. Całkowicie nieodpłatny, do niczego niezobowiązujący. Jest to nasz gest solidarności z innymi w tych niespodziewanych okolicznościach. Sami pracujemy obecnie w domach i chętnie wrócilibyśmy do naszych biur. Lubimy je i dobrze w nich się nam pracuje. Ale znajdziemy też obecnie czas, na to by nieodpłatnie pomóc Wam polubić, ponownie, Wasze biura.

 

Jeśli Wasze biuro wydaje się Wam przestarzałe, nieciekawe i chcielibyście w nim coś zmienić,

ulepszyć, uatrakcyjnić je wizualnie, tylko nie bardzo wiecie co i jak,

to koniecznie napiszcie do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Jak wygląda proces naszej nieodpłatnej pomocy?

- Przyślijcie zdjęcie, lub zdjęcia pomieszczenia, które chcielibyście zmienić, orientacyjne wymiary tego pomieszczenia, a najlepiej rzut z góry z naniesionymi wymiarami, zaznaczeniem okien, drzwi, grzejników i z zaznaczonymi meblami (optymalnie z wymiarami), które już użytkujecie.

- Jeden z naszych architektów wnętrz lub grafików poprosi Was zapewne o uzupełnienie przesłanych informacji, tak abyśmy uzyskali jak najlepszy obraz Waszego biura, recepcji, sali konferencyjnej, kantyny lub gabinetu.

- Nasze architektki zastanowią się co można szybko i tanio zmienić w Waszej przestrzeni, aby stała się ona ciekawsza, bardziej funkcjonalna i bardziej przyjazna dla Waszych pracowników.

- Przygotujemy Wam propozycję refreshu, który możecie dokonać teraz, lub w przyszłości.

- Przekażemy Wam mailowo rzut z góry pomieszczenia lub jego części, podpowiemy zmiany w kolorystyce, być może ustawieniu. Podeślemy zdjęcia 2-3 lub nawet kilku inspiracji i sugestii zmian, które widzielibyśmy do zastosowania w Waszym biurze.

- Wykonamy całkowicie nieodpłatnie jedną wizualizację newralgicznego w naszej ocenie miejsca, które wymaga radykalnej zmiany.

- Zaproponujemy konkretne rozwiązania zarówno w zakresie materiałów wykończeniowych, jak i wyposażenia meblowego i nie tylko. Będziecie mogli z nich skorzystać lub nie. To będzie tylko i wyłącznie Wasz wybór, Wasza samodzielna decyzja.

 

 

Aby uzyskać tą niecodzienną i całkowicie nieodpłatną pomoc w mailu koniecznie musicie zawrzeć, oprócz danych dotyczących pomieszczenia, które ma być poddane refreshowi, następujące informacje:

- nazwę firmy,

- dane adresowe firmy,

- imię i nazwisko osoby kontaktowej,

- telefon do osoby kontaktowej,

- mail firmowy do osoby kontaktowej,

- zgodę na kontakt przedstawiciela T3 Atelier (architekt wnętrz, grafik, projekt menadżer) z osobą kontaktową.

 

Zasady akcji:

- Akcja T3 Atelier sp. z o.o. „Porada architekta gratis – sposób na szybki refresh biura” trwa przez cały czas stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz cztery tygodnie po jego zakończeniu.

- Akcja T3 Atelier sp. z o.o. „Porada architekta gratis – sposób na szybki refresh biura” dotyczy tylko firm i instytucji i odnosi się jedynie przestrzeni biurowych, nie dotyczy przestrzeni mieszkalnych, biur domowych etc..

- Otrzymane przez T3 Atelier sp. z o.o. maile pozbawione, którejkolwiek z powyższych informacji dotyczących firmy, osoby, adresu, maila firmowego i telefonu, po nieskutecznym poproszeniu o uzupełnienie, będą przez T3 Atelier sp. z o.o. całkowicie pomijane.

- Nieodpłatna porada architekta z T3 Atelier sp. z o.o. może dotyczyć wyłącznie jednego pomieszczenia, dla jednej firmy tj. np. open space, recepcja, kantyna, sala konferencyjna lub gabinet. Nie zakładamy Waszej nieuczciwości, ale w przypadku zgłoszenia kilku pomieszczeń z jednej firmy natychmiast zaprzestajemy z nią kontaktu, sugerując jej usługę odpłatną.

- T3 Atelier sp. z o.o. zastrzega sobie, że czas na odpowiedź jest zależny od ilości pracy bieżącej w firmie, a także od ilości maili od Was z zapytaniami o nieodpłatne sugestie refreshu. Postaramy się, aby pełna odpowiedź, łącznie z rzutem z góry i wizualizacją, docierała do Was w terminie maksymalnie 2-3 tygodni od momentu zadania nam pytania, lub pytań.

- T3 Atelier sp. z o.o. zastrzega sobie niezbywalne prawo własności intelektualnej propozycji w ramach akcji „Porada architekta gratis – sposób na szybki refresh biura”, zgodnie z ustawą o ochronie wartości intelektualnej (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

- T3 Atelier sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do publikacji w mediach elektronicznych wizualizacji z propozycją rfreshu, z podaniem nazwy firmy, dla której propozycja została przygotowana, bez dodatkowej zgody ze strony firmy, dla której nieodpłatna usługa została wykonana.

- T3 Atelier sp. z o.o. informuje, że żaden z materiałów (zdjęć, opisów, fragmentów maili etc.) nadesłanych przez jakąkolwiek firmę, w ramach akcji „Porada architekta gratis – sposób na szybki refresh biura” nie zostanie opublikowany przez nią w mediach elektronicznych bez indywidualnej zgody ze strony firmy, dla której nieodpłatna usługa została wykonana.

- Wszystkie Wasze dane kontaktowe są tylko i wyłącznie do wiedzy osób pracujących w T3 Atelier sp. z o.o., bezpośrednio zaangażowanych w akcję i nie będą wykorzystywane w żadnych mailingach, akcjach reklamowych etc. My po prostu nie śmiecimy naszym partnerom i Klientom skrzynek pocztowych :)

- T3 Atelier zastrzega sobie, w szczególnych przypadkach - w tym klauzula siły wyższej, prawo odmowy porady architekta gratis bez podania przyczyny. Poinformuje o tym mailowo składającego zapytanie, a dane kontaktowe składającego zapytanie następnie zostaną skasowane.

 

Po zakończeniu stanu zagrożenia epidemicznego wrócicie do Waszych biur.

Możecie sprawić, że będą one ciekawsze i bardziej przyjazne użytkownikom.

A my możemy Wam w tym nieodpłatnie pomóc. Pamiętajcie o tym.

 

Trzymajcie się zdrowo !!!

T3 Atelier

 

 

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 

T3 Atelier