Mocny start systemu mebli Plus, z fabryki mebli Balma

Plus, design: Piotr Kuchciński i Wiktoria Lenart. Piotr to wieloletnie doświadczenie i perfekcyjna znajomość branży, Wiktoria to młodość i fantazja. Piorunująca mieszanina, która przyniosła niesamowity efekt. System mebli Plus wreszcie pokazał pełną moc.

 

 

Jeśli szukacie rozwiązań, nie tylko biurek, to znaleźliście. Plus to całkowicie elastyczny system wyposażenia biura. Jest w pełni wystarczający, aby w ramach jednego systemu utworzyć miejsca pracy indywidualnej, zespołowej, stanowiska do spotkań, sale konferencyjne. Można utworzyć zarówno miejsca do pracy w skupieniu, a także miejsca do przeprowadzenia burzy mózgów. Uzupełnieniem systemu mebli twardych są pufy, sofy, ścianki dające nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Z pomocą tego systemu można tworzyć rozwiązania wspierające nawet najbardziej zaawansowane style pracy.

 

 

Główne cechy systemu Plus: elastyczność i mobilność, personalizacja i dostosowanie do potrzeb indywidualnego użytkownika, komfort wynikający z połączenia cech mebli miękkich i twardych.

 

 

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2023 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu