Skip to main content

Projekty umeblowania wnętrz, wizualizacje

Projekty umeblowania wnętrz 2D i 3D wykonujemy dla Państwa na oprogramowaniu firmy Autodesk AutoCAD. Oczywiście Państwo otrzymujecie je w wygodnych w obsłudze plikach pdf lub jpg. Nie potrzebujecie do ich przeglądania i drukowania żadnych specjalistycznych programów.

Wizualizacje robione są przez naszych projektantów na najlepszym z możliwych programów a mianowicie 3D Max z silnikiem renderującym V-ray. daje to Państwu możliwość zobaczenia i "poczucia" biur w realu, zanim się one urządzą. Pozwala to uniknąć wielu niepożądanych efektów i przyszłych ewentualnych rozczarowań. Projekty umeblowania wnętrz wykonywane są zawsze nieodpłatnie. Nie dotyczy to kompleksowego projektu wnętrz.

Dla szczególnie wymagającego przyszłego użytkownika możemy wykonać także panoramy 3D oraz krótkie filmy z przyszłych biur. Może to być doskonała propozycja dla developerów posiadających wolne przestrzenie biurowe do wynajęcia i innych osób zajmujących się zawodowo zarządzaniem powierzchnią biurową. Usługa ta jest zawsze odpłatna, a jej cena ustalana indywidualnie.

Przykładowe wizualizacje umeblowania biur:

djmedia:11
 
 
Prawa autorskie - T3 Atelier i DN Studio, Katowice