Nowa siedziba T3 Atelier – ul. Lusińska 20C, Kraków

Na przełomie września i października zmieniliśmy naszą siedzibę w Krakowie. Z dotychczasowej mieszczącej się na ul Parkowej, przeprowadziliśmy się na ul. Lusińską 20C.

Ulica ta znajduje się w bardzo urokliwej części Krakowa, czyli w Swoszowicach. Nasza nowa siedziba niemal graniczy z Parkiem Zdrojowym rozpościerającym się wokół Uzdrowiska Swoszowice. Odwiedzają nas w związku z tym niezliczone gatunki ptaków oraz wiewiórki. Prace w lokalu już praktycznie zakończyliśmy, pozostały drobiazgi uzupełniające ekspozycję. Trwają ostatnie prace zewnętrzne, a na wiosnę zajmiemy się ogrodem. Jak zwykle oprócz przestrzeni biurowej prezentujemy wybrane meble naszych dostawców takich jak Vitra, Interstuhl, Balma, Noti, myTree, Muuto, czy grupa Barcelona Concept. Całość dopełnia oświetlenie Aqform, Eugenius, Artemide, Artek i Foscarini. Dla Waszej wygody uruchomiliśmy większą wzorcownię z tkaninami, tapetami, wykładzinami, podłogami drewnianymi oraz kamieniem. Ale o tym szerzej w następnym wpisie.

 

 

Gdybyście mieli jakikolwiek potzreby projektowe, lub wyposażeniowe zapraszamy (pomimo COVIDowego szaleństwa) na ul. Lusińską 20C w Krakowie. Nasz zespół projektantów wnętrz oraz handlowców oczekuje Was z pyszną kawą. Potrzebny projekt wnętrz biura, domu czy apartamentu. Szukacie ciekawego i nieszablonowego wyposażenia – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2022 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu