Biurka regulowane elektrycznie

Biurka regulowane elektrycznie, gdy pojawiły się na rynku stanowiły ciekawostkę.

Kojarzyły się raczej z technologicznym gadżetem, niż z funkcjonalnym meblem biurowym. Obecnie biurka z elektryczną regulacją wysokości to niemal standard w branży IT, a także coraz częściej w branży finansowej. Nierzadko sięgają po nie także freelancerzy pracujący w domu. Wzrosła w ostatnich latach świadomość użytkowników i praktycznie wszyscy chcieliby wykonywać pracę biurową jeśli nie zdrowo, to przynajmniej znacznie mniej niezdrowo. Przykładamy coraz większą wagę do zmiany pozycji podczas wykonywania pracy przy komputerze. A należy pamiętać, że część z nas spędza przy nim od kilku do kilkunastu godzin dziennie.

Każdy szanujący się producent mebli biurowych ma obecnie w swojej ofercie takie rozwiązania. W naszym portfolio znajdują się biurka regulowane elektrycznie z firm Vitra, Vank, Fantoni, Furniko i Balma. Pełen przekrój cen, designu oraz różnorodność rozwiązań i materiałów. Jeśli szukacie dobrych biurek z elektryczną regulacją wysokości, na sprawdzonych i niezawodnych mechanizmach, to dobrze trafiliście.

Pełny przegląd oferty znajdziecie na: BIURKA Z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI

 

Biurko regulowane elektrycznie Tyde - Vitra

 

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Woods - Fantoni

 

Biurko regulowane elektrycznie Move - Vank

 

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Plus - Balma

 

Biurko regulowane elektrycznie Lift - Furniko

 

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2023 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu