Czerwiec miesiącem imprezowym w T3 Atelier

Obrodziło nam imprezami w czerwcu tego roku.

 

 

XX Majówka Architekta

Maj zakończyliśmy XX Jubileuszową Majówką Architekta w Ustroniu. Od lat towarzyszymy katowickiemu SARPowi w organizacji tej imprezy. Świetna pogoda spowodowała, że frekwencja była bardzo duża, a impreza świetna. W gronie przyjaciół bawiliśmy się do późnych godzin nocnych.

 

 

 

Potężna relacja z imprezy na profilu facebookowym SARPu katowickiego.

 

Festiwal Wnętrz w Krakowie

Czerwiec rozpoczniemy 10 i 11 udziałem w Festiwalu Wnętrz w Krakowie, tradycyjnie już w hali przy ul. Klimeckiego. Na stoisku tegorocznym zaprezentujemy kilka wybranych mebli z Vitry, Jaoquera, Vanka, Ondarrety i Santa&Cole, a także polskie tapety artystyczne Frezo. Meble te będą stanowiły wspólnie wyposażenie małego salonu z wydzielonym miejscem do pracy. Wszystkich architektów, projektantów wnętrz i deweloperów, a także zarządców budynków zapraszamy także na prezentację praktycznego zastosowania wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Oprócz krótkiej prezentacji w sobotę o 11.15, wirtualna rzeczywistość z przykładowymi prezentacjami wnętrz będzie dostępna na naszym stoisku przez cały czas trwania targów.

 

 

Fantastycznie się składa, że wystawiać się będziemy w gronie przyjaciół. Naszymi sąsiadami będzie Bozza - firma zajmująca się ceramiką, z którą współpracujemy, a także firma Noti - doskonały i znany producent sof i foteli, której jesteśmy od lat dystrybutorem na rynku małopolskim i śląskim. Zapraszamy więc tym bardziej.

 

Bruhl Tournee

Później odwiedzi nas po raz pierwszy truck room firmy Bruhl. Ciężarówka z ekspozycją nowości tego wspaniałego niemieckiego producenta sof i foteli zawita do Krakowa, na Krakusa 11 we wtorek, 27. czerwca, ok. godz. 14.00, a do Katowic, na Budowlaną 12 w środę, 28.06 ok. 9.00. Jeśli będziecie mieli chęć nas wtedy odwiedzić możecie zobaczyć najnowsze sofy i fotele, które miały swoją premierę na tegorocznym Mediolanie.

 

 

 

Piknik Architekta

W lipiec wejdziemy w piknikowym nastroju. Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów zaprasza na wspólne "piknikowanie" . Impreza odbędzie się w Krakowie, na terenie Centrum Sportu Parkowa - Stadion Korona Kraków przy ulicy Parkowej 12 A w Krakowie w dniu 1 lipca 2017 r o godzinie 16.00. Zostaliśmy partnerem tego wydarzenia i zaprezentujemy się na nim. I jako, że to piknik zaprezentujemy meble outdoorowe firmy Vitra. Na naszym standzie będziemy także prezentować technologię wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Oczywiście też w piknikowym nastroju.

 

 

 

 

A później już wakacje, co wcale nie oznacza, że czegoś nie zorganizujemy ;).  

 

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Fosa 25
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest

Kompleksowe projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Projekty wnętrz biur na każdy budżet. Profesjonalne projekty wnętrz biurowych, a także meble biurowe, fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, sofy, fotele wypoczynkowe i recepcyjne. Dodatkowo wykładziny, tapety, panele dekoracyjne, panele akustyczne, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz biurowych. Siedziby Kraków, Warszawa i Katowice.

© 2014-2023 T3 ATELIER sp. z o.o. Designed by Design-Joomla.eu