Skip to main content

3 Miasta – Kraków, Katowice, Warszawa – projektowanie wnętrz biurowych.

Trzy miasta mocno różniące się specyfiką, a we wszystkich nich działamy jako T3 Atelier tworząc projekty wnętrz dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Projektowanie i aranżacja wnętrz to nasza specjalność i pasja, od lat działamy na terenie całej Polski tworząc bardzo zróżnicowane projekty wnętrz dziś pokażemy Wam 3 z nich, po jednym z każdego miasta gdzie mieszczą się nasze oddziały, czyli z Krakowa, Katowic i Warszawy.

Codewise - Kraków

Na początek projekt wnętrz z Krakowa, w którym zajmowaliśmy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz, uczestniczyliśmy w nim wraz z biurem Make it Yours, które było odpowiedzialne za przygotowanie projektu wnętrz, oraz z marką Vitra, której produkty odegrał główną rolę w tym projekcie. Do tego dostarczyliśmy również oświetlenie wielu doskonałych marek w tym Foscarini, Fagerhult, LTS, Artemide, Moooi, Blux, Foscarini Diesel, Vibia. Ponadto w tym projekcie zajęliśmy się także dostawą mebli projektowanych na indywidualne zamówienie.

Założeniem przyświecającym projektowaniu wnętrza krakowskiej siedziby Codewise było stworzenie biura niezwykle przyjaznego pracownikom. Powstać miało miejsce dla ludzi młodych, którzy sami będą chcieli mocno zaangażować się w pracę i rozwój swojej firmy. Miało ono połączyć techniczną pracę informatyka z projektem aranżacji wnętrza pomyślanym tak by czuło się w nim domowy charakter, momentami balansując pomiędzy zabawą, a innowacyjną techniką.

Codewise - wyposażenie wnętrz biurowych, Kraków

RA Controls – Projekt wnętrz Katowice

Kolejny projekt tym razem wnętrz o przeznaczeniu szkoleniowo edukacyjnym. Centrum Szkoleniowe składa się z dużej sali konferencyjnej, sali wykładowej wyposażonej w stanowiska komputerowe, strefy szkoleniowej wyposażonej w urządzenia na których prowadzone są szkolenia praktyczne. Do tego przy projektowaniu wnętrz uwzględniono niedużą przestrzeń socjalną z kuchnią. Z racji funkcji jaką wnętrza mają pełnić projekt musiał skupić się na tym by wnętrze było maksymalnie użyteczne w swojej roli. Stąd na przykład zastosowanie płytki podłogowej, w miejscach gdzie znajdują się lub będą transportowane maszyny która będzie łatwa w utrzymaniu czystości. Wnętrze jest utrzymane w biało szarej stylistyce, jednak z bardzo mocnymi akcentami w kolorze loga firmy czyli pomarańczowym w kuchni oraz na zasłonach w sali konferencyjnej.

Oprócz centrum szkoleniowego na wyższym piętrze znalazły się także pomieszczenia biurowe, sekretariat, kuchnia oraz gabinet. Kolorystyka również w tych pomieszczeniach pozostała niezmienna, meble w kolorze białym i odcieniach szarości, uzupełnianie krzesłami i fotelami w pomarańczowej tapicerce. Przy projektowaniu wnętrz użyto sprawdzonych mebli, głównie polskich producentów takich jak Balma, Profim, Noti czy Bejot znanych z dobrej jakości, a przez to chętnie używanych do projektów wnętrz.

projketowanie_wnetrz_biurowych_katowice_T3Atelier

Projekt centrum szkoleniowego RA Controls - Katowice

WWF – projekt wnętrz Warszawa

Projekty wnętrz dla takich organizacji jak WWF to zarówno wyzwanie, ale także pewnym stopniu wyróżnienie. Projekt musiał łączyć wiele czynników, po pierwsze pasować do ekologicznego charakteru fundacji, zarówno jeśli chodzi o użyte materiały jak i zaproponowany design i kolorystykę. Klient przy projektowaniu wnętrz pragnął połączyć posiadane przez siebie meble z meblami z IKEA oraz meblami zaproponowanymi przez nas.Takie projekty wnętrz są sprawdzianem dla projektanta, który musi połączyć bardzo rózne produkty w spójnie stylistyczną całość. W finalnej wersji projektu z naszej oferty znalazły się meble biurowe marki MyTree oraz fotele i meble wypoczynkowe Profim. Dodatkowo dostarczyliśmy meble indywidualnie projektowane.

Powyższe przykład to oczywiście bardzo niewielki wycinek naszego portofolio realizacji projektów wnętrz. Projekty wnętrz przygotowywane dla różnych klientów bardzo się od siebie różnią tak samo jak różnią się sami klienci i ich potrzeby. Konieczność indywidualnego podejścia do każdego tematu czyni projektowanie i aranżację wnętrz wyjątkowo ciekawą pracą. Zachęcamy do odwiedzenia naszego portfolio projekty i obejrzenia innych zaprojektowanych przez nas wnętrz.

WWF-projekt_wnetrz_warszawa

Projekt wnętrz biurowych dla fundacji WWF