Praca

Oczekujesz zmiany? Nie czujesz się dobrze w „porządku korporacyjnym”?
Szukasz pracy dającej swobodę działania, w której zostanie doceniona Twoja inwencja i zaangażowanie.

Chcesz stabilnej, dobrej pracy, w fajnym zespole, ciekawych biurach i w otoczeniu pięknych przedmiotów?
Pracy w której każdy dzień będzie inny, przynoszący nowe wyzwania i nowe kontakty.

Dołącz do nas.

Posiadamy jedno wolne miejsca pracy na stanowisku handlowiec – doradca klienta w Krakowie. Firma zajmuje się wyposażeniem i projektowaniem wnętrz, współpracująca z najlepszymi producentami w Polsce i Europie. Działa w dwóch branżach: home www.t3atelier.pl i office www.t3inwest.pl.

Oczekiwania od kandydata na stanowisko handlowiec - doradca klienta:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • swobodna praca na komputerze, w tym znajomość pakietu office,

  • zainteresowanie wnętrzami, trendami wnętrzarskimi, designem,

  • język angielski w stopniu min. podstawowym,

  • prawo jazdy,

  • znajomość branży wyposażenia wnętrz oraz zainteresowanie designem będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie klientów,

  • doradztwo w zakresie wyposażenia wnętrz,

  • współpraca z pracowniami architektonicznymi.

Dokumenty aplikacyjne:

  • CV,

  • list motywacyjny.

Oferujemy:

  • stałą, ciekawą pracę w firmie, która współpracuje z najlepszymi producentami mebli, lamp i akcesoriów w Polsce i Europie,

  • uczciwe, partnerskie podejście do każdego pracownika,

  • pracę w młodym, niedużym i zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju, szkolenia, udziały w targach etc.

Gwarantujemy pełną dyskrecję zgłaszanych aplikacji.

Polecane produkty

designerskie-lampy-do-sypialni-artemide-empatia-table
time
grand-repos-ottoman.3
nordic.7
aspen-s17

Kompleksowe projekty wnętrz domów i apartamentów

Linki do przyjaciół

T3 Inwest
Meble biurowe pracownicze, gabinetowe, wyposażenie recepcji i sal konferencyjnych. Fotele i krzesła obrotowe oraz konferencyjne.

CT Fitout
Współpracująca z nami firma prowadząca kompleksowe realizacje w zakresie projektowania i wyposażenia biur pod klucz.

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

BarcelonaConcept
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

T3 Atelier

Kraków

ul. Krakusa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
krakow@t3atelier.pl

Katowice

ul. Budowlana 12
tel.: + 48 32-203-93-84
katowice@t3atelier.pl