T3Atelier

Kreujemy inspirujące miejsce życia i pracy

 

Czy co około 10 lat musi być jakaś zmiana? Widocznie tak. Najpierw 11 lat przepracowane w jednej z największych firm wyposażeniowych w Polsce, przeszło 12 lat prowadzenia spółki uchodzącej za numer jeden na Śląsku i ścisły top w Małopolsce, aż wreszcie przyszedł czas na trzecią odsłonę. Tą odsłoną jest grupa dwóch firm T3 Atelier i T3 Inwest. Tyle o historii, czas na teraźniejszość... i przyszłość.

 

T3 Atelier to firma, która doradza, projektuje wnętrza i dostarcza najlepsze wyposażenie domów, rezydencji, apartamentów, loftów. Oferta firmy została wyselekcjonowana z grona najlepszych producentów mebli i wyposażenia wnętrz w Europie i na świecie.

 

W portfolio meblowym firmy znajdziecie Państwo produkty takich luksusowych firm jak Vitra, Walter Knoll, a także My Home, Noti, Vank, Lapalma, Riflessi i kilku innych. Kolekcja została o potężną dawkę hiszpańskiego designu: Treku, Ondarreta, Mobles 114, BD Barcelona i Joquer. Będziemy się starać zawsze wyszukiwać i dodawać dla Państwa coś nowego, coś co uznamy za odkrywcze, ciekawe i inspirujące.

 

Meble to nie jedyna domena firmy. Możemy także dla Państwa wybrać oświetlenie, które stanowi jeden z najważniejszych elementów wnętrza. Możemy je dobrać zaprojektować i dostarczyć. Współpracujemy z najlepszymi markami jak Artemide, Ingo Maurer, Foscarini, Vibia i inni. Z Hiszpanii importujemy dla Państwa wspaniałe oświetlenie Parachilna, Santa&Cole i B.Lux.

 

Aby proponowane rozwiązania stanowiły całość zadbamy także o Państwa podłogi i ściany. Wykładziny wełniane Jacaranda, Best Wool Carperts oraz poliamidowe Edel i Belakos zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Gdy zachodzi potrzeba zastosowania podłóg zmywalnych stosujemy panele winylowe Tajima. Całość projektu możemy uzupełnić tapetami artystycznymi Wall&Deco i FREZO oraz tynkami ozdobnymi firmy Ecorson.

 

Pracujemy z inwestorami, architektami i architektami wnętrz. Oddajemy im do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy w swojej pracy fachowi, cierpliwi i skuteczni. Razem możemy stworzyć niepowtarzalne i wysmakowane wnętrza.

 

Zapraszamy do naszych salonów ekspozycyjnych w Krakowie i Katowicach.

 

Beata Adamczyk, Jan Totoń
z zespołem katowickim i krakowskim